5. septembril on kõik väikesed spordisõbrad oodatud Jüri Jaansoni Kahe Silla lastejooksule.

Lastejooksud stardivad kell 11.00 Endla teatri ees Vaasa pargis ning sinna on oodatud kõik kuni 11. aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5. aastased lapsed jooksevad ligi 300 meetri pikkuse distantsi ning 6-11. aastased ca 500 meetrise ringi ümber Vaasa pargi. Tutvu rajakaardiga.

Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda. Kell 10.15 läbitaksegi koos Kalevi Draakoniga ühiselt rada.

Noortel on ainulaadne võimalus kogeda tõelist suurvõistluse atmosfääri, kuna lasteraja stardi- ja finišisirge kattub järgmisel päeval toimuva Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga. Lisaks ootab kõiki lõpetades uhke diplom, magus suutäis peatoetajalt Kalevilt ning värskendav jook Sakult. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 4-5. aastaste vanusegrupist. 4-7. aastaste laste autasustamised toimuvad  kell 12.20 ja 8.-11. aastaste omad kell 13.25 võistluskeskuse laval.

LastejooksudLastejooksude päeval toimub Vaasa pargis muudki põnevat. Kell 10-14 toimuval Pärnumaa rahvasporditurul tutvustavad oma tegemisi paljud Pärnumaa spordiklubid ja -koolid, oodates uusi huvilisi sobivaid ning meelepäraseid spordialasid ja -tegevusi valima.

Kogu päeva jooksul rõõmustab lapsi vahva Kalevi Draakon.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse (Aida 7, Pärnu) infoletis kuni 3. septembri  kella 17.00-ni. Võistluspäeval saab registreerida ja stardimaterjale välja võtta võistluspaigas, Endla teatris, alates kell 10.00 kuni 20 minutit enne vastava vanuserühma starti.

Lastejooksudel osalemine on kõigile tasuta. Korraldajad ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas Kalev ja Saku.

Tutvu lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Birgit Sid
E-post:  birgitsild@2silda.ee

Telefon: +372 5344 6337