6.-7. septembril toimuv Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks muudab märkimisväärselt Pärnu kesklinnas liikluskorraldust.

6. septembril
Kell 8.00-15.00
Seoses lastejooksude ja spordituru toimumisega Martensi väljakul kehtib piirkonnas ajutine liikluskorraldus, millega suletakse Ringi tänav Laiast tänavast Pärnu Keskuse hallatava parklani (Europark). Avatuks jäävad sissepääsud Port Artur 2 ning parkimismaja kõrval asuvasse ja Europarki parklatesse. Suletud on Põhja tänav ning Port Artur 1 ees asuv linnaparkla.

6. septembril alates kell 15.00 kuni 7. septembril kell 17.00-ni
Seoses võistluskeskuse ehitamise, sh stardi- ja finišiala korraldamisega, suletakse elamukvartal Akadeemia tänava ja Õhtu tänava vahel sõiduautodele täielikult 7. septembril (pühapäeval) ajavahemikus kell 11.00-15.00.

Ülejäänud ajal on juurdepääs kinnistutele raskendatud. Kohalikud elanikud pääsevad siiski vajadusel piirkonda Rüütli tänava ja Akadeemia ristmikult, kuid liiklemine sõiduautodega Õhtu ja Kalda tänaval nimetatud ajavahemikus pühapäeval ei ole võimalik. Soovitame pühapäeval sõiduautodega liikuma pääsemiseks kasutada parkimisvõimalusi, mis jäävad elamukvartalist väljapoole või asuvad Õhtu põigu, Vana-Tallinna ning Rüütli tänavate ääres. 

Bussiliiklus
Ajutine liikluskorraldus sulgeb Akadeemia tänava Kuninga tänava ristmikuni, muutes Vee tänava bussiliiklusele kahesuunaliseks. Tavapäraselt üle Vana silla Vee tänava kohtumispeatusesse saabuv liin teeb ümbersõidu Laia, Ringi ja Pika tänava kaudu. Sama ümbersõitu kasutavad kõik Tallinna maanteelt saabuvad sõidukid.
Vee tänava kahesuunalist liiklust aitavad korraldada liiklusreguleerijad. Kesklinna suunduvad bussid peatuvad tavapäraselt ning peatusekohti ümber ei korraldata.

Vana sild suletakse liikluseks täielikult jooksu stardiks kell 11.50-12.15.

Tutvu liikluskorralduse muudatuse kaardiga siin.

Spordisündmuse korraldaja Pärnu Kahe Silla Klubi palub liiklejatelt ning kohalikelt elanikelt liikluskorraldusvahendite jälgimist ning mõistvat suhtumist.