COVID-19 kontroll Pärnu Rannajooksul

COVID-19 kontroll Pärnu Rannajooksul

Seoses valitsuse kehtestatud COVID-19 piirangutega lubatakse Pärnu Rannajooksu võistluskeskusesse üksnes oma nakkusohutust tõendavad isikud. Rannastaadionile pääseb vaid isik, kes täidab staadioni Kuuse tänava väravas asuvas kontrollpunktis ühe järgmistest tingimustest:

  1. Esitab tõendi, mis kinnitab, et ta on vaktsineeritud. Vaktsineerituks loetakse inimene, kel on vaktsineerimiskuur lõpetatud ja saavutatud on maksimaalne kaitse.
  2. Esitab tõendi, mis kinnitab, et ta on COVID-19 läbipõdenud viimase 6 kuu jooksul.
  3. Esitab terviseteenuse pakkuja poolt väljastatud negatiivse COVID-19 testitõendi (PCR-test kehtivusega 72 h või antigeeni kiiretest kehtivusega 48 h, sealjuures peab test kehtima ürituse lõpuni). Võimalik on teha koroonatest ka kohapeal.
    NB! Mujal kui staadioniväravas tehtud sertifikaadita kiirteste ei aktsepteerita.

Kuna võistluskeskus asub piiratud territooriumil, peavad nakkusohutust tõendama ka pealtvaatajad ja lastejooksul osalejate täiskasvanud saatjad (näiteks ema, isa, vend, õde, tädi, onu jne). Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18aastased isikud.

Korraldajal on isikusamasuse tõestamiseks õigus küsida isikut tõendavat dokumenti.

Kõikidele väljastatakse käepael, mis kinnitab koroonapassi olemasolu või negatiivset testitulemust ning see tagab sissepääsu staadionialale.

COVID tõendi kohta käiva informatsiooniga saab tutvuda www.kriis.ee lehel.

Kiirtestimine kohapeal

Korraldaja tagab koostöös teenusepakkuja Eesti Punase Risti Pärnumaa Seltsiga kohapeal Kuuse tänava väravas kiirtesti tegemise võimaluse.  Testimistelk on 24. oktoobril avatud kell 8.00-13.15. Testi hind on 10 eurot, mis tuleb tasuda sularahas kohapeal. Vähemalt 30 minutit enne testimist ei ole soovitav süüa-juua. Tegemist on süljetestiga, mis kehtib terve ürituse ajal. Testi tulemus selgub umbes 15 minutiga. Palun saabuda testimisele piisava ajavaruga.

Testile tulles ja vastust oodates tuleb hoida distantsi, desinfitseerida käsi ja kanda maski. Positiivse testitulemuse korral tuleb minna viivitamatult koju, vältida lähikontakte ja võtta ühendust perearstiga.

Jaga uudist endale sobivaima platvormi vahendusel!

Kommenteeri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.