22. juunil toimuv Pärnumaa Võidupüha maraton kutsub sportlikult suve algust tähistama ka kõiki väikeseid spordisõpru.

Lastejooksud stardivad kell 14.30 Pärnus Rüütli platsil ning oodatud on kõik 2-11. aastased poisid ja tüdrukud. 2-5. aastased lapsed jooksevad ligi 150m pikkuse distantsi ümber Rüütli platsi ning 6-11. aastased samas kaks ringi. Asfaltkattega rada on turvatud ja tähistatud.

Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda ning võisteldes järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Noortel jooksjatel on ainulaadne võimalus kogeda tõelist maratoni hõngu, kuna finiši lõpusirge on neil kuningliku maratoniga ühine. Lisaks ootab kõiki finišis uhke diplom, magus suutäis lastejooksude peatoetajalt Kalevilt ning värskendav jook Sakult. Vahetult pärast jookse autasustatakse  alates 4-5aastaste vanuserühmade esikolmikuid.

Kogu päeva jooksul rõõmustab lapsi vahva Kalevi Draakon.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse (Aida 7, Pärnu) infopunktis kuni 20. juunini  kella 17.00-ni. Võistluspäeval  saab registreeruda ning stardimaterjalid välja võtta kell 13.30-14.15 stardipaigas. Lastejooksud on kõigile tasuta

Tutvu lastejooksude juhendiga.

Lisainfo
Birgit Sild
E-post:  birgitsild@2silda.ee

Telefon: +372 5344 6337