Pärnu Kahe Silla Klubi hooaja algust tähistav Rannametsa Luitejooks ootab 19. aprilli kevadisele spordipäevale ka kõiki väikeseid spordisõpru.

Lastejooksud stardivad kell 11.30 ning oodatud on kõik 2-11. aastased poisid ja tüdrukud, kellel tuleb läbida ca 400 meetrine metsalune rada, mis on tähistatud ja turvatud. Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda ning võisteldes järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Jooksude lõpetanuid ootab finišis uhke diplom, magus üllatus lastejooksude peatoetajalt Kalevilt ning värskendav jook. Vahetult pärast jookse autasustatakse  alates 4-5aastaste vanuserühmade esikolmikuid võistluskeskuse pealaval. Taaskord rõõmustab lapsi kogu päeva jooksul vahva Kalevi Draakon.

Pärast lastejookse on kell 12.00-14.30 avatud valvega laste hoiu- ning mänguala nendele, kelle vanemad jooksule või retkele lähevad. Tublide vabatahtlike juhendamisel saavad lapsed näiteks joonistada ja meisterdada või siis batuudil hüpata.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse (Aida 7, Pärnu) infopunktis kuni 17.04 kella 17.00-ni. Võistluspäeval  saab registreeruda ning stardimaterjalid välja võtta kell 10.30-11.15 lastejooksude võistluspaigas. Lastejooksud on kõigile tasuta.

Tutvu täpse ajakava ja lastejooksude juhendiga.

Lisainfo
Birgit Sild
E-post: birgitsild@2silda.ee
Telefon: +372 5344 6337