Kohe algava suve lõpus juhatab Pärnu Kahe Silla Klubi liikumishooaja sügisesse tervisliku ja sportliku Jaansoni jooksu nädalavahetusega. Selle raames toimub 6. septembril liikumisharrastuse motivatsioonipäev – seminar  innustamaks liikumise ja trenni osas kõhklevaid inimesi esimestele sammudele, ning juba liikuvaid inimesi jätkama ja täiustama enda ja oma pere tervislikku eluviisi.

Seminaril uurime seekord võimalusi, kuidas leida aeg ja avastada endas sisemine motivatsioon tervislikuks liikumiseks ning vaatame ka mooduseid, kuidas kombineerida oma treeninguid pere väiksemate liikmete toimetamistega. Räägime ka sellest, kuidas lapsed meeldivalt ja positiivsete emotsioonidega spordi juurde suunata ning mil moel selgitada noortele  printsiipi „tähtis ei ole võit, vaid osavõtt“. 

Teemad toovad kuulajateni oma senistest (töö)kogemustest lähtuvalt liikumisharrastaja Margus Konnula, endine tippjalgpallur ja liikumisharrastaja Raio Piiroja, personaaltreener Maris Kajari ning psühholoog ja kergejõustikutreener Kaire Külaots. Et lõpetada päev teemakohaselt, ootab peale seminari kõiki huvilisi Jaansoni raja avatud jooks koos Roman Fostiga.

Saa sellest kõigest osa ning registreeru! Kuni juuli lõpuni on seminarile registreerumine soodsam.

Osavõtutasud:
kuni 31.07 – 5€
1.08.-4.09 – 8€

Seminarist osavõtjatele  on 7. septembril toimuvale Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooksule ja Kahe Silla Retkele registreerumine 20% soodsam (kehtib uutele registreerumistele).

Täpsem info ja registreerimine kodulehel.

.