6.-7. septembril on kõik spordisõbrad oodatud Pärnusse Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule. Käesoleval aastal on sündmusest kujunemas taaskord tervet nädalavahetust hõlmav spordipidu, pakkudes tegevust kogu perele.

6. septembril toimub traditsiooniliselt Pärnumaa rahvasporditurg, kuhu on spordikauba ja -infoga oodatud kauplema Pärnus ja Pärnumaal tegutsevad spordi- ja huvialakoolid, spordiklubid ning ettevõtted. Lisaks on lastel ning lapsevanemail võimalus valida endale sobivat spordiala ja treenimispaika. Samas antakse stardid ka Jüri Jaansoni Kahe Silla lastejooksudele, kuhu saab registreerida alates 1. augustist.

Teist aastat on nädalavahetuse programmis liikumisharrastajatele suunatud seminar. Tänavuse seminari fookuses on pere ja koossportimine.

Pärnu Keskraamatukogus toimuval liikumisharrastuse seminaril otsime koos vastuseid:

  •  Kuidas suunata lapsed meeldivalt ja positiivsete emotsioonidega spordi juurde?
  •  Mil moel selgitada noortele  printsiipi „tähtis ei ole võit, vaid osavõtt“?
  •  Kuidas leida aeg ja avastada endas sisemine motivatsioon tervislikuks liikumiseks?
  •  Kuidas kombineerida oma treeninguid pere väiksemate liikmete liikumistega?

Teemad toovad kuulajateni liikumisharrastaja Margus Konnula, endine tippjalgpallur ja liikumisharrastaja Raio Piiroja, personaaltreener Maris Kajari, psühholoog ja kergejõustikutreener Kaire Külaots. Peale seminari ootame kõiki huvilisi Jaansoni raja avatud jooksule koos Eesti parima pikamaajooksja Roman Fostiga.

Tutvu täpse päevakava ning osavõtutasudega*. Kuni juuli lõpuni on registreerimine soodsam. *Seminaril osalejale on Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooksule ja Kahe Silla Retkele registreerumine 20% soodsam (kehtib uutele registreerujatele).

7. septembril sportliku nädalavahetuse finaalina  kell 12.00 stardib Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Jooksjaterivi lõpust lähevad rajale ratastoolisõitjad ning käimisretkelised.

Käesolevaks aastaks on täitunud on paljude spordisõprade unistus, sest uhiuus ja moodne Jaansoni kallasrada on lõpuks valmis! Jooksudistants on nüüdsest 9,86km, pakkudes kuhjaga emotsioone ja meelelahutust. Igat lõpetajat tunnustatakse medaliga.

Kuni juuli lõpuni on registreerimine Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule ning retkele soodsam.

Tutvu osavõtutasude ning juhendiga. Grupile alates seitsmest liikmest lisandub osalustasude hinnasoodustus 20%. Soodustus kehtib eeldusel, et kollektiivi/spordiklubi liikmed end korraga registreerivad.