Pärnu Kahe Silla Klubi kutsub Sind meeleolukalt  liikuma ning varakult spordiplaane seadma. Kuni veebruari lõpuni on avatud ühtne registreerimine Kahe Silla Klubi kolmiküritusele. Taas on kavas kolm elamusterohket etappi, kuhu sõltumata east ja sportlikust vormist on oodatud kõik – jooksjad, käijad, kepikõndijad ja erinevas vanuses lapsed.

LuitejooksLuitejooks
Distantsid: 8,3 km, 5,4 km

Toimumiskoht: Rannametsa küla, Häädemeeste vald
Programm

Kevadekuulutajana Kahe Silla klubi ja Pärnumaa liikumishooaega avav sündmus kutsub sportlikku vormi testima Luitemaa metsaradadele. Luitejooksu rada pakub kauneid loodusvaateid ja mõõdukat sportlikku väljakutset  igaühele. Valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala, kusjuures seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti kõrgeimad.

Traditsiooniliselt on kavas luitejooks ja -retk (8,3 km), lastejooksud ning lemmikloomasõprade rõõmuks koerte luiteretk (8,3 km)  ning koertekross (5,4 km).  NB! Juhime tähelepanu, et Luitejooksu osalejate piirarv on 750 ja Koerte luitekrossi starti lubatakse 110 osalejat.

Kahe Silla jooks
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
Distantsid: 10 km, 3 km

Toimumiskoht: Pärnu linn, Endla Teatri esine
Programm

Selver Eesti Linnajooksude sarja 6. etapina toimuv sündmus on Pärnumaa spordikalendri üks tunnusüritustest. Tervet nädalavahetust hõlmav sündmus pakub tegevust kogu perele. Laupäeval toimuvad laste- ja noortejooksud, ratastoolisõit ning sporditurg. Uuendusena toimuvad laupäevased sündmused õhtupoolikul, sh noortejooksu start antakse õhtupimeduses kell 21.00. Kaasnevad valgus- ja eriefektid. Pühapäeval lähevad huvilised Kahe Silla jooksule ja retkele. Eesti vee-äärseim 10 km liikumisrada  kulgeb Pärnu jõe kallastel.

Pärnu rannajooksPärnu Rannajooks
Distantsid: 10 km, 5 km

Toimumiskoht: Pärnu linn, Rannastaadion
Programm

Hooaja võtab kokku Pärnu Rannajooks, mille 5 km (rahvarada) ja 10 km distantsid  kulgevad rannapiirkonnas, kus ei puudu kaunid loodusvaated ja linnale omased arhitektuurimälestised. Tegevust jagub kogu perele – kavas on jooks, käimine-kepikõnd, ratastoolisõit ja lastejooksud. Sügisene Pärnu pakub boonusena suurepärast spaapuhkuse veetmise võimalust ning neid plaane tasub varakult teha.

 

Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja arvestusse kuuluvad vaid sündmuste põhidistantsid. Kolmele üritusele saab registreerida nii ühiselt kui ka igale etapile eraldi.

Registreerudes kõigile kolmele korraga, võidad oluliselt stardimaksudes.
Ajavõtuga jooks ja retk: 28,5 € (eraldiseisvalt registreerudes alates 38 €)
Ajavõtuta retk: 19,5 € (eraldiseisvalt registreerudes alates 26 €)

Sarjale on võimalik ühtselt registreerida koduleheküljel kuni 28.02 kell 23.59 ja Pärnu Keskuse infoletis kuni 28.02 kell 20.00. Sarja arvestuses osalevad aga kõik, kes on vastavad distantsid läbinud hoolimata sellest, kas registreeriti sarjale ühiselt või igale distantsile eraldi. Kõik sarja läbijad saavad Rannajooksu järgselt kaela osalejamedali.

Tutvu ka kolmikürituse juhendiga koduleheküljel.

 

 

Pärnu Kahe Silla Klubi
E-mail: info@2silda.ee
Koduleht: www.2silda.ee
FB – https://www.facebook.com/kahesillaklubi