Lääne-Eesti suurimate spordisündmuste korraldaja MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi tähistab järgmisel aastal 20 aasta juubelit. Pika tegutsemisaja vältel on loodud tugev, kümnetest koostööpartneritest ja sadadest vabatahtlikest koosnev võrgustik. Need eeldused on aluseks rohkearvulise osavõtjaskonnaga spordisündmuste organiseerimisel.

Tugevad partnerlussuhted on aluseks kvaliteedi hoidmisel, aitavad osavõtjate jaoks tagada taskukohast stardimaksu, luua lisandväärtust ning üllatada.

„Küllap oleme oma tegevusega silma jäänud, sest mitmed kohalikud ning rahvusvahelisedki kaubamärgid on meid üles leidnud, ja meie neid. Pärnu Keskus, Estonia, Felix, Saku, Rademar, Craft, Bauhaus, Viking Line ja Apollo: need on mõned näited ettevõtetest, kellega oleme ühiste eesmärkide nimel tegutsemas,“ märkis Kahe Silla klubi juht ning sündmuste peakorraldaja Vahur Mäe.

Craft ja Rademar panustavad meeskonda ja auhinnalauale

Mõne päeva pärast toimuva Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu eel liitus suvepealinna jooksude partneriks Eesti üks suurimaid spordi- ja vabaajatarvetega kauplevaid kette – Rademar. Peamistes asulates kümneid spordipoode opereeriva ja tuntud brändikaupu pakkuva ettevõtte omanike hinnangul kattub Pärnu jooksusündmuste visioon nii harrastajatele kui professionaalidele rõõmu loova kaupluseketi tegutsemise eesmärgiga.

„Kuna meil on samasugune visioon nagu Pärnu jooksudel – tuua rahvast liikuma sõltumata east ja sportlikust vormist – lõime käed, et jätkata üheskoos liikumisharjumuste kujundamist ja aktiivse eluviisi edendamist,“ märkis Rademari ostujuht Martin Juksar.

craft logoKoostöö sõlmimisel polnud vähetähtis enam kui kümme aastat pärnakate korraldatud spordisündmusi toetanud Rootsi brändi Crafti kaasalöömine. Spordipesu tootjana alustanud ning kihilise riietumise pioneeriks peetava Crafti varustust pakutakse aastaid Rademarigi kaupluselettidel.

„Crafti ja Kahe Silla klubi sponsorlussuhe sai alguse enam kui kümme aastat tagasi ning selle aja jooksul on välja kujunenud tugev vastastikune ja selgetel eesmärkidel põhinev koostöö,“ märkis kaubamärgi Eesti esindaja Risto Roonet.

1976. aastal Rootsis asutatud Craft riietab rohkearvulise vabatahtlike meeskonna ning annab panuse auhinnalauale: näiteks saavad teise ja kolmandasse sajasse platseerunud osalejad jooksusokid ning vahefinišite parimatelegi on ette nähtud eriauhinnad. Rademar aitab aga katta vanuseklasside auhinnalauda, hoolitseb jooksule saabuvate rattaomanike sõiduvahendite hoiustamiseks mõeldud rattaparkla boonuste eest ning panustab ühisturundusse.

Kahe Silla jooksu võistluskeskus Pärnu Keskuses. Stardimaterjalide väljastamine

Moodsalt ostlejate Meka Pärnu Keskus usub jooksu organisaatoritesse

Pärnu kesklinnas Kahe Silla jooksu stardipaiga vahetus läheduses tegutsev Pärnu Keskus on suvepealinna üks moodsamaid ja eriilmelisemaid kaubanduskeskusi. Panustades juba enam kui viis aastat jooksude moe- ja meelelahutuspartnerina, tunnetab keskus vajadust olla seal, kus aktiivselt liigutakse ja tegutsetakse.

„Näeme, et Kahe Silla Klubil on selge visioon ja tugev oskus näha suurt pilti – suurematki kui üht eraldiseisvat spordisündmust või sündmuste sarja. Missioon tuua inimesed liikuma on südamelähedane nii Pärnu Keskuse kui laiemaltki kogu Astri Grupi tiimile. Meie soov on olnud sellesse oma väike panus anda,“ hindas Pärnu Keskuse tegevjuht Margit Juhansoo. Juhansoo sõnul muudavad põhjalik planeerimine ja ettevalmistus koostöö sujuvaks. „Meeldivalt hoitakse kätt pulsil ja informeeritakse ka siis, kui oleme igapäevaste tegevustega lootusetult hõivatud. Korraldusmeeskonna inimlikkuse eest kingiksime kõigile tänumedalid.“

Pärnu Keskus on jooksude auhinnasponsor ning annab tuge muulgi moel: kui läheb stardimaterjalide jagamiseks, teatakse kaubanduskeskust kui alatist jooksukorraldajate staapi.

Kahe Silla jooksu ja mitmeid teisi spordisündmusi korraldab Pärnu Kahe Silla Klubi koos kümnete toetajate ja partneritega. Kiirelt arenevate liikumisprojektide ühtlase arengu tagamiseks on erasektori panus alati oodatud. Kuna klassikalised ja rahvarohked spordisündmused annavad ettevõtetele suurepärase võimaluse oma tooteid ja teenuseid osalejatele reklaamida ja tagavad traditsioonilisest reklaamist parema nähtavuse, kasutavad teadlikumad firmad äriliste eesmärkide saavutamiseks koostööd spordisündmustega üha enam oskuslikult ära. Koostööhuvi korral oodatakse endast märku andma e-postile info@2silda.ee.