Pärnu Kahe Silla Klubi kutsub Sind meeleolukalt liikuma ning varakult spordiplaane seadma. Kuni veebruarini lõpuni on avatud registreerimise Kahe Silla Klubi kolmiküritusele. Taas on kavas kolm elamusterohket etappi:

Rannametsa Luitejooks – 17.04.2016
8,3 km pikkune Luitejooksu rada pakub kauneid loodusvaateid ja mõõdukat sportlikku väljakutset – valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala ning seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti kõrgeimad. Kavas on põhijooks, käimine-kepikõnd, lastejooksud ja koeraomanike rõõmuks Koerte Luitekross. PS! Koertekrossil on osalejate arv on piiratud, rajale lubatakse 80 osalejat!

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks – 3.-4.09.2016
Selver Eesti Linnajooksude sarja 5. etapina toimuv sündmus on Pärnumaa spordikalendri üks tunnusüritustest. Tervet nädalavahetust hõlmav spordipidu pakub tegevust kogu perele. Laupäeval toimuvad lastejooksud ja sporditurg. Lisaks on esmakordselt kavas Kahe Silla noortejooksud, kus 3 km rajale on oodatud 10-21. aastased noored.  Pühapäeval antakse start Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule, retkele ja ratastoolisõidule. Eesti veeärseim liikumisrada, rahvusvahelise passiga 10 km rada, kulgeb Pärnu jõe kallastel.

Pärnu Rannajooks – 23.10.2016
Kahe Silla Klubi uus algatus, mis võtab teatepulga üle pikki aastaid toimunud Kahe Staadioni jooksult. Seoses uue Rannastaadioni valmimisega saab spordisündmus uue ja kaasaegse võistluskeskuse  ning uuenenud raja. Distantsivalikutes on nii 10 km ja 5 km, mõlemad suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele-kepikõndijatele. Rannajooksu rada kulgeb Pärnu rannapiirkonnas.Kahe Silla jooks

Kolmiküritusel osalemiseks võib osaleja registreerida kõikidele etappidele korraga või igale etapile eraldi.  Registreerides aga kõigile kolmele spordisündmusele korraga, võidab kokkuvõttes stardimaksudes.
Ajavõtuga jooks ja retk
: 24 EUR (eraldiseisvalt registreerudes kuni 32 EUR)
Ajavõtuta retk
: 17€  EUR (eraldiseisvalt registreerudes kuni 22 EUR)

Sarjale on võimalik ühtselt registreerida:
Koduleheküljel  kuni 29.02.2016 kell 23.59
Pärnu Keskuse
infoletis kuni 29.02.2016 kell 20.00.

Esmakordelt saavad kõik kolmikürituse läbijad osalejamedali.