Täname, et registreerisid Pärnu Rannajooksule! Spordipäeva meeldivaks kulgemiseks soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda allolevate juhistega. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis sätestatud tingimusi.


PANE TÄHELE!
NAKKUSOHUTUSE TÕENDAMINE JA TESTIMINE

Pärnu Rannajooksu võistluskeskusesse lubatakse üksnes oma nakkusohutust tõendavad isikud.
Sisenemine võistluskeskusesse toimub Kuuse tänava poolsest väravast, kus tuleb täita üks järgmistest nõuetest:
1) Esitada vaktsineerimist kinnitav tõend;
2) Esitada COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend (viimase 6 kuu jooksul);
3) Esitada terviseteenuse pakkuja poolt väljastatud negatiivse COVID-19 testitõendi (PCR-test kehtivusega 72 h või antigeeni kiiretest kehtivusega 48 h, sealjuures peab test kehtima ürituse lõpuni).

KIIRTESTIMINE KOHAPEAL
Võimalik on teha kiirtest ka kohapeal ajavahemikus kell 10.00-13.15. Maksumus 10€. Palun tule aegsasti kohale, sest testitulemuse selgumine võtab ca 15 minutit.

NB! Nakkusohutust peavad tõendama ka pealtvaatajad ja lastejooksul osalejate täiskasvanud saatjad. Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18aastased isikud.

Korraldajal on isikusamasuse tõestamiseks õigus küsida isikut tõendavat dokumenti.
Kõikidele väljastatakse käepael, mis kinnitab koroonapassi olemasolu või negatiivset testitulemust ning see tagab sissepääsu staadionialale.

Detailse info leiab SIIN.


HOIA ENNAST JA TEISI

1. Kui oled kokku puutunud COVID-19 positiivse inimesega või tunned end haigena, jää palun koju.
2. Kui sul on nutitelefon, lae alla mobiilirakendus HOIA, mis teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga
3. Tule starti piisava ajavaruga, et oleks piisavalt aega stardimaterjalid välja võtta, ja ei tekiks tunglemist. Soovitame võimalusel materjalid välja võtta juba laupäeval Pärnu Keskuse võistluskeskusest.
4. Tervituseks kasuta küünarnuki-tervitust!
5. Pese ja desinfitseeri käsi igal võimalusel.
6. Hoia võimalusel teistega piisavat distantsi, liigu hajutatult.STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE ja registreerimine
23. oktoobril
kell 12.00-18.00 Pärnu Keskuse võistluskeskuses (Aida tn 7, keskuse 1. korrusel Selveri vastas);

24. oktoobril stardipaigas Pärnu Rannastaadionil (Ranna pst 2)
kell 10-10.45 lastejooksud

kell 10-12.45 10 km
kell 10-13.00 5 km 

Stardimaterjalide väljastamine toimub rinnanumbri numbri alusel, st stardimaterjalid on reastatud numbrite, mitte nime järgi. Seetõttu on oluline, et teaksid oma numbrit. Numbri saad stardiprotokollist, mis avaldatakse Kahe Silla Klubi kodulehel 21. oktoobril hiljemalt kell 15.00.
NB! Soovitame oma numbrile järele tulla juba laupäeval. Nii hoiad pühapäeval oluliselt aega kokku.

Rinnanumbri kaotamise, rikkumise või maha unustamise korral tuleb starti pääsemiseks sekretariaadist soetada uus number maksumusega 5 eurot.

RANNASTAADIONI VÕISTLUSKESKUS: Tutvu võistluskeskuse kaardiga. Võistluskeskus on avatud kell 10.00-15.00.

SISENEMINE STAADIONILE: Toimub Kuuse tänava staadioniväravast.

LAPSEKÄRUGA STAADIONILE SISENEMINE: Toimub staadioni peauksest.

LASTEJOOKSUD: Toimuvad Pärnu Rannastaadionil. Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine kell 10.00 –10.45. Stardid alates kell 11.00.

LASTEHOID: Tänavu lastehoiuteenust ei pakuta.

PARKIMINE: Eraldi parklat osalejatele ei tagata. Parkimiseks kasutatakse linnaruumis avalikke parkimiskohti, järgides üldiseid parkmiskorralduse reegleid. Seejuures tuleb tähele panna tasuliste eraparklate nõudeid (Europark jt). Pärnu linna parkimiskorraldusega saad tutvuda siin.

WC, RIIETUMINE, PESEMINE, SAUN: Teenused tagatakse staadioni olmeruumides kuni kella 15.30ni.

PAKIHOID: Valvega pakihoid asub staadioni tribüünil ja on avatud kell 10.00–15.30. Pakid võetakse hoiule ja väljastatakse rinnanumbri alusel.

STARTIDE AJAD:
Kell 13.00 jooks, ajavõtuga ja ajavõtuta käimine 10 km
Kell 13.20 rahvarada 5 km

STARDIGRUPID: Iga osaleja on rinnanumbri alusel kohustatud startima talle ette nähtud stardigrupist, vastasel juhul osaleja diskvalifitseeritakse. 10 km stardikoridorid avatakse kell 12.30 ning 5 km ühtne stardigrupp vahetult pärast 10 km starti. Palun sisene aegsasti õigesse stardikoridori!

Stardigruppide moodustamine: I grupp 1-20; II grupp 21-100; III grupp 101-300; IV grupp 301-…; V grupp – ajavõtuga retkegrupp (käijad ja kepikõndijad); VI grupp – ajavõtuta retkegrupp (käijad ja kepikõndijad). 5 km rahvarajal stardigruppe ei moodustata.

KÄIMISKEPPIDE KASUTAMINE STAADIONIL: Juhime tähelepanu, et metallotsikutega käimiskeppe ei tohi staadioni sinisel tartaankattel kasutada.

RADA: Distantsid kulgevad peamiselt asfaltkattega sõidu- ja kergliiklusteedel. 10 km distantsile jääb ligemale 700 meetrit laudteed, mis võib olla libe. Iga kilomeeter on tähistatud. Tutvu rajakaardiga siin.

AJAVÕTT: Ajavõtukiip on kinnitatud rinnanumbri siseküljele. Enne starti kontrolli selle olemasolu! Starti lubatakse ainult Pärnu Rannajooksu stardinumbriga osalejad. Stardinumber tuleb kinnitada rinnale, mis peab olema nähtav kogu distantsi vältel. Stardinumber on personaalne. Konkreetse stardinumbriga tohib rajale minna ainult selle all registreeritud osaleja. Palume numbrit mitte voltida ning ajavõtukiipe mitte eemaldada. Finišis kiibid deaktiveeruvad ning neid ei ole vaja Korraldajale tagastada. Ajavõttu korraldab ChampionChip Eesti OÜ.

RAJATEENINDUS:  10 km distantsil asub üks teeninduspunkt, kus pakutakse Saku  ja vett.

TOITLUSTAMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel staadionil. Menüü: Põltsamaa supp, leib, tee.

AUTASUSTAMINE: Algus kell 14.15. Autasustatakse jooksu üldjärjestuse meeste ja naiste kolme paremat ning vanuserühmade võitjaid, lisaks kolmikürituse üldesikolmikuid ja vanuserühmade võitjaid.

FINIŠ: Suletakse kell 15.00.

TULEMUSED, FOTOD JA DIPLOMID: Tulemusi saab kontrollida võistluskeskuses asuva skanneri abil ning avaldatakse mitteametlike tulemustena Kahe Silla Klubi kodulehel hiljemalt 24.10 kell 18.00. Tulemused ilmuvad reaalajas kodulehele www.championchip.ee.  Lõplikud diplomiga tulemused avaldatakse hiljemalt 29. oktoobril kell 17.00 Korraldaja kodulehel. Finišiprotokoll on avalik dokument.
Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

MEDAL: Antakse finišis 10 km jooksu ja retke ning 5 km rahvaraja lõpetajatele.

MEDAL KOLMIKÜRITUSE LÄBIJALE: Antakse virtuaalse Luitejooksu (8,3 km), virtuaalse Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu  (10 km)  ning Pärnu Rannajooksu ja -retke (10 km) läbinutele kolmikürituse finišiprotokolli alusel finišeerimise järgselt. Medaleid väljastatakse staadioni tribüünil.

SÜNDMUSE JÄRGSELT:  Soovi korral toimetatakse väljavõtmata auhinnad võistluse järgselt kätte saaja kulul. Auhindu on  ajavahemikul 27.10-7.11 isikut tõendava dokumendi alusel võimalik välja võtta ka Pärnu Keskuse Taluturult.

INFO: Spordisündmuse eel ja järgselt saab infot kirjutades e-mailile info@2silda.ee. Kui Sul tekib küsimusi sündmuse päeval, saad abi korraldajatelt.

TERVISETURVALISUS JA ESMAABI: Terviseturvalisuse ja teadlikult sportimise huvides soovitame eelnevalt läbida tervisekontroll. Terviseteste on võimalik teha oma pere- või spordiarsti juures. Osavõtja vastutab rajale minnes oma tervisliku seisundi eest ise ning kinnitab, et on füüsiliselt piisavalt võimekas valitud distantsi läbimiseks. Terviserikke korral katkestab osaleja võistlemise ja pöördub seejärel raja teeninduspunkti, korraldajate või meditsiinitöötajate poole või helistab hädaabinumbril 112.
Esmaabi rajal ja võistluskeskuses tagavad Pärnu Kiirabi ning vabatahtlikud esmaabitöötajad

STARDI EEL:

  • Puhka enne spordisündmust piisavalt ning ära tule starti väsinuna.
  • Stardi eel tarbi piisavalt vedelikku ning vali sobiv dieet.
  • Jälgi, milline on ilmateade ja riietu vastavalt.
  • Vali liikumiseks jõukohane tempo ning väldi liigset pingutamist.
  • Raja teeninduspunktis tarbi piisavalt vedelikku.