Täname, et registreerisid Pärnu Rannajooksule! Spordipäeva meeldivaks kulgemiseks soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda allolevate juhistega. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis sätestatud tingimusi.

STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE:
Pärnu Keskuse võistluskeskuses (Aida tn 7, keskuse I korrusel, Delice toidukaupluse ees)
26.10 kell 10.00–16.00
Pärnu Rannastaadionil (Ranna pst 2)
27.10 kell 10.00 –12.45

NB! Stardimaterjalide väljastamine toimub rinnanumbri numbri alusel, st stardimaterjalid on reastatud numbrite järjestuses, mitte nime järgi. Seetõttu on oluline, et teaksid oma numbrit. Numbri saad stardiprotokollist. Stardinumbritega protokollid leiad SIIT.
Rinnanumbri kaotuse, rikkumise või maha unustamise korral tuleb starti pääsemiseks sekretariaadist soetada uus number maksumusega 5 eurot.

RANNASTAADIONI VÕISTLUSKESKUS : Tutvu võistluskeskuse kaardiga. Võistluskeskus on avatud kell 10.00-15.30.

SISENEMINE STAADIONILE: Toimub Kuuse tänava staadioniväravast.
Lapsekäruga staadionile sisenemine: Toimub Kuuse tänava poolsest jalgväravast. 

LASTEJOOKSUD: Toimuvad Pärnu Rannastaadionil. Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine kell 10.00 –10.45. Stardid alates kell 11.00.

LASTEHOID: Kell 12.30–15.00 on staadionitribüüni all asuvas siseruumis avatud järelvalvega laste hoiu- ja mänguala neile lastele, kelle vanemad jooksma või käima lähevad. Hoiule saab anda lapsed alates 2. eluaastast.

PARKIMINE: Ajutine tasuta parkla asub staadioni harjutusväljakul Ranna puiestee kõrval. Mujal linnas parkides tuleb järgida üldiseid parkmiskorralduse reegleid, seejuures tähele pannes tasuliste eraparklate nõudeid (Europark jt). Pärnu linna parkimiskorraldusega saad tutvuda siin.

WC, RIIETUMINE, PESEMINE, SAUN: Teenused tagatakse staadioni olmeruumides kuni 15.30ni.

PAKIHOID: Valvega pakihoid asub staadioni olmeruumisedes  ja on avatud kell 10.00–15.30.

STARTIDE AJAD:
Kell 13.00 jooks, ajavõtuga ja ajavõtuta käimine 10 km
Kell 13.20 rahvarada 5 km

STARDIGRUPID: Iga osaleja on rinnanumbri alusel kohustatud startima talle ette nähtud stardigrupist, vastasel juhul osaleja diskvalifitseeritakse. 10 km stardikoridorid avatakse kell 12.30 ning 5 km ühtne stardigrupp vahetult pärast 10 km starti. Palun sisene aegsasti õigesse stardikoridori!

Stardigruppide moodustamine: I grupp 1-20 eliit; II grupp 21-100; III grupp 101-300; IV grupp 301-…; V grupp – ajavõtuga retkegrupp (käijad ja kepikõndijad); VI grupp – ajavõtuta retkegrupp (käijad ja kepikõndijad); VII grupp – lapsekäruga osalejad.
5 km rahvarajal stardigruppe ei moodustata.

KÄIMISKEPPIDE KASUTAMINE STAADIONIL: Juhime tähelepanu, et metallotsikutega käimiskeppe ei tohi staadioni sinisel tartaankattel kasutada.

RADA: Distantsid kulgevad peamiselt asfaltkattega sõidu- ja kergliiklusteedel. 10 km distantsile jääb ca 700 meetrit laudteed. Iga kilomeeter on tähistatud. Tutvu rajakaardiga siin.

AJAVÕTT: Ajavõtukiibid on kinnitatud rinnanumbri siseküljele. Enne starti kontrollige nende olemasolu! Starti lubatakse ainult Pärnu Rannajooksu stardinumbriga osalejad. Stardinumber tuleb kinnitada rinnale ja see peab olema nähtav kogu distantsi vältel. Stardinumber on personaalne. Konkreetse stardinumbriga tohib rajale minna ainult selle all registreeritud osaleja. Palume seda mitte voltida ning ajavõtukiipe mitte eemaldada. Finišis kiibid deaktiveeruvad ning neid ei ole vaja Korraldajale tagastada. Ajavõttu korraldab ChampionChip Eesti OÜ.

RAJATEENINDUS: 10 km distantsil asub üks teeninduspunkt, kus pakutakse spordijooki ja vett.

TOITLUSTAMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel staadionil. Menüü: Felixi supp, leib, tee.

AUTASUSTAMINE: Algus kell 14.15. Autasustatakse jooksu üldjärjestuse meeste kuute ja naiste kuute paremat ning vanuserühmade esikolmikuid, lisaks kolmikürituse üldesikolmikuid ja vanuserühmade võitjaid. Loosiauhinnad jooksjatele ja retkelistele.

FINIŠ: Suletakse kell 15.00.

TULEMUSED, FOTOD JA DIPLOMID: Tulemusi saab kontrollida võistluskeskuses asuva skänneri abil ning avaldatakse mitteametlike tulemustena Kahe Silla Klubi kodulehel hiljemalt 27.10 kell 18.00. Tulemused ilmuvad reaalajas kodulehele www.championchip.ee.  Lõplikud diplomiga tulemused avaldatakse hiljemalt 2. novembril kell 17.00 Korraldaja kodulehel. Finšiprotokoll on avalik dokument. Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

MEDAL: Antakse finišis 10 km jooksu ja retke ning 5 km rahvaraja lõpetajatele.

MEDAL KOLMIKÜRITUSE LÄBIJALE: Antakse Luitejooksu ja -retke (8,3 km) , Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu ja retke (10 km)  ning Pärnu Rannajooksu ja -retke (10 km) läbinutele kolmikürituse finišiprotokolli alusel finišeerimise järgselt.

MEDALITE GRAVEERIMINE: Tasuline graveerimisteenus hinnaga 3 eurot on saadaval võistluskeskuses. Tasumine toimub sularahas. Teenusepakkuja on Auhinnapood OÜ.

SÜNDMUSE JÄRGSELT:  Soovi korral toimetatakse väljavõtmata auhinnad võistluse järgselt kätte saaja kulul. Auhindu on  ajavahemikul 29.10-10.11 isikut tõendava dokumendi alusel võimalik välja võtta ka Pärnu Keskuse infopunktist.

INFO: Spordisündmuse eel ja järgselt saab infot kirjutades e-mailile info@2silda.ee. Kui Sul tekib küsimusi sündmuse päeval, saad abi korraldajatelt.

TERVISETURVALISUS JA ESMAABI: Terviseturvalisuse ja teadlikult sportimise huvides soovitame eelnevalt läbida tervisekontrolli. Terviseteste on võimalik teha oma pere- või spordiarsti juures.
Osavõtja vastutab rajale minnes oma tervisliku seisundi eest ise ning kinnitab, et on füüsiliselt piisavalt võimekas valitud distantsi läbimiseks. Terviserikke korral katkestab osaleja võistlemise ja pöördub seejärel raja teeninduspunkti, korraldajate või meditsiinitöötajate poole või helistab hädaabinumbril 112.

Esmaabi rajal ja võistluskeskuses tagavad Mai Apteegi koordineerimisel Pärnu Kiirabi ning vabatahtlikud esmaabitöötajad.

STARDI EEL:

  • Puhka enne spordisündmust piisavalt ning ära tule starti väsinuna.
  • Stardi eel tarbi piisavalt vedelikku ning vali sobiv dieet.
  • Jälgi, milline on ilmateade ja riietu vastavalt.
  • Vali liikumiseks jõukohane tempo ning väldi ülepingutust.
  • Raja teeninduspunktis tarbi piisavalt vedelikku.

KELLA KEERAMINE: Juhime tähelepanu et ööl vastu 27. oktoobrit minnakse üle talveajale ning kella keeratakse tunni võrra tagasi.