Täname, et oled registreerunud Pärnu Rannajooksule või retkele! Spordipäeva meeldivaks kulgemiseks soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda allolevate juhistega. Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis sätestatud tingimusi.

STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE:
Pärnu Keskuse võistluskeskuses (Aida tn 7, II korrus, Lindexi kaupluse vastas)
20.10 kell 10.00–16.00
Pärnu Rannastaadionil (Ranna pst 2)
21.10 kell 10.00 –12.45

NB! Stardimaterjalide väljastamine toimub rinnanumbri numbri alusel, st stardimaterjalid on reastatud numbrite järjestuses, mitte nime järgi. Seetõttu on oluline, et tead oma numbrit. Numbri saad stardiprotokollist. Stardinumbritega protokollid avaldatakse Kahe Silla Klubi kodulehel 18.oktoobril  hiljemalt kell 14.00.
Rinnanumbri kaotuse, rikkumise või maha unustamise korral tuleb starti pääsemiseks sekretariaadist soetada uus number maksumusega 5 eurot.

RANNASTAADIONI VÕISTLUSKESKUS : Tutvu võistluskeskuse kaardiga.

SISENEMINE STAADIONILE: Toimub Lehe ja Kuuse tänava staadioniväravatest.
Ratastooli ja lapsekäruga staadionile sisenemine toimub ainult Kuuse tänava poolsest jalgväravast. 

DRAKO LASTEJOOKSUD: Toimuvad Pärnu Rannastaadionil. Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine kell 10.00 –10.45. Stardid alates kell 11.00.

LASTEHOID: Kell 12.30–15.00 on staadionitribüüni all asuvas siseruumis avatud järelvalvega laste hoiu- ja mänguala neile lastele, kelle vanemad jooksma või käima lähevad. Hoiule saab anda lapsed alates 2. eluaastast.

PARKIMINE: Ajutine tasuta parkla asub staadioni harjutusväljakul Ranna puiestee kõrval. Mujal linnas parkides tuleb järgida üldiseid parkmiskorralduse reegleid, seejuures tähele pannes tasuliste eraparklate nõudeid (Europark jt). Pärnu linna parkimiskorraldusega saad tutvuda siin.

WC, RIIETUMINE, PESEMINE, SAUN: Teenused tagatakse staadioni olmeruumides.

PAKIHOID: Valvega pakihoid asub staadioni olmeruumisedes  ja on avatud kell 10.00–15.30.

STARTIDE AJAD:
Kell 13.00 jooks, ajavõtuga ja ajavõtuta käimine 10 km
Kell 13.20 rahvarada 5 km
Kell 13.20 ratastoolisõit 800 m

STARDIGRUPID: Iga osaleja on rinnanumbri alusel kohustatud startima talle ette nähtud stardigrupist, vastasel juhul osaleja diskvalifitseeritakse. Stardikoridorid avatakse kell 12.30. Palun sisene aegsasti õigesse stardikoridori!
Stardigruppide moodustamine: I grupp 1-20 eliit; II grupp 21-100; III grupp 101-300; IV grupp 301-…; V grupp – ajavõtuga retkegrupp (käijad ja kepikõndijad); VI grupp – ajavõtuta retkegrupp (käijad ja kepikõndijad).
5 km rahvarajal stardigruppe ei moodustata.

KÄIMISKEPPIDE KASUTAMINE STAADIONIL: Juhime tähelepanu, et metallotsikutega käimiskeppe ei tohi staadioni sinisel tartaankattel kasutada.

RADA: Distantsid kulgevad peamiselt asfaltkattega sõidu- ja kergliiklusteedel. 10 km distantsile jääb ca 700 meetrit laudteed. Iga kilomeeter on tähistatud. Tutvu rajakaardiga siin.

AJAVÕTT: Ajavõtukiibid on kinnitatud rinnanumbri siseküljele. Enne starti kontrollige nende olemasolu! Starti lubatakse ainult Pärnu Rannajooksu stardinumbriga osalejad. Stardinumber tuleb kinnitada rinnale ja see peab olema nähtav kogu distantsi vältel. Stardinumber on personaalne. Konkreetse stardinumbriga tohib rajale minna ainult selle all registreeritud osaleja. Palume seda mitte voltida ning ajavõtukiipe mitte eemaldada. Finišis kiibid deaktiveeruvad ning neid ei ole vaja Korraldajale tagastada. Ajavõttu korraldab ChampionChip Eesti OÜ.

 RAJATEENINDUS:  Esmaabi rajal ja võistluskeskuses tagavad Mai Apteegi koordineerimisel Pärnu Kiirabi ning vabatahtlikud esmaabitöötajad. 10 km distantsil asub üks teeninduspunkt, kus pakutakse spordijooki ja vett.

TOITLUSTAMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel staadionil. Menüü: Felixi supp, leib, tee.

AUTASUSTAMINE: Algus kell 14.30. Autasustatakse jooksu üldjärjestuse meeste kuute ja naiste kuute paremat ning vanuserühmade esikolmikuid, lisaks kolmikürituse parimaid. Loosiauhinnad jooksjatele ja retkelistele.

FINIŠ: Suletakse kell 15.00

TULEMUSED, FOTOD JA DIPLOMID: Tulemusi saab kontrollida võistluskeskuses asuva skänneri abil ning avaldatakse mitteametlike tulemustena Kahe Silla Klubi kodulehel hiljemalt 21.10 kell 18.00. Tulemused ilmuvad reaalajas ajavõtuteenust pakkuva ChampionChip Eesti OÜ kodulehele.  Lõplikud, koos  diplomiga, tulemused avaldatakse hiljemalt 27.10 kell 17.00 Korraldaja kodulehel.  Finšiprotokoll on avalik dokument.
Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

MEDAL KOLMIKÜRITUSE LÄBIJALE: Antakse Luitejooksu ja -retke (8,3km) , Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu ja retke (10km)  ning Pärnu Rannajooksu ja -retke (10km) läbinutele kolmikürituse finišiprotokolli alusel finišeerumise järgselt.

SÜNDMUSE JÄRGSELT:  Soovi korral toimetatakse väljavõtmata auhinnad võistluse järgselt kätte saaja kulul. Auhindu on  ajavahemikul 23.10-7.11 isikut tõendava dokumendi alusel võimalik välja võtta ka Pärnu Keskuse infopunktist.

INFO: Spordisündmuse eel ja järgselt saab infot kirjutades e-mailile info@2silda.ee. Kui Sul tekib küsimusi sündmuse päeval, saad abi korraldajatelt.

OSAVÕTJA VASTUTUS: Osavõtja vastutab rajale minnes oma tervisliku seisundi eest ise ning kinnitab, et on füüsiliselt piisavalt võimekas valitud distantsi läbimiseks. Terviserikke korral katkestab osaleja võistlemise ja pöördub seejärel raja teeninduspunkti, korraldajate või meditsiinitöötajate poole või helistab hädaabinumbril 112.

STARDI EEL:
*  Puhka enne spordisündmust piisavalt ning ära tule starti väsinuna.
*  Stardi eel tarbi piisavalt vedelikku ning vali sobiv dieet.
*  Jälgi, milline on ilmateade ja riietu vastavalt.
*  Vali liikumiseks jõukohane tempo ning väldi ülepingutust.
*  Raja teeninduspunktis tarbi piisavalt vedelikku.

TERVISEKONTROLL: Terviseturvalisuse ja teadlikult sportimise huvides soovitame eelnevalt läbida tervisekontrolli. Terviseteste on võimalik teha oma pere- või spordiarsti juures.