Hea spordisõber!

Täname, et registreerisid virtuaalsele Pärnu Rannajooksule (10 ja/või 5 km). Et Sinu e-jooks kujuneks nauditavaks, juhime tähelepanu järgnevale:

AEG: Sinu jooks peab olema toimunud ajavahemikus 15.10.2020 kell 00.00 kuni 1.11.2020 kell 23.59.

REGISTREERINUTE NIMEKIRI: Oma registreeringut saad eelnevalt kontrollida registreerinute nimekirjast.

ASUKOHT: Osaleda võib kõikjal endale sobivas kohas üle maailma.

RAJA LÄBIMINE: Rada võib läbida joostes (sealhulgas jooksulindil) või (kepi)kõndides. Kui soovid läbida originaalrada, tutvu rajakaartidega siin.

ELEKTROONILINE RINNANUMBER: Rinnanumbri saad alla laadida ning välja printida siin.

TULEMUSTE EDASTAMINE:
Tulemus tuleb üles laadida stardiprotokollis osaleja nime kõrval asuvale ikoonile vajutades hiljemalt 6. novembriks kell 23.59.

Seda on võimalik teha kahel moel:
 * Automaatne: Laetakse üles enamlevinud spordikellade ja -rakenduste (näiteks Garmin, Polar, Suunto, Endomondo, Strava, Fitbit jt) poolt eksporditavad andmefailid, mis on fit, gpx, tcx või pwx formaadis.
 * Manuaalne: Sisestatakse käsitsi jpg formaadis fail. Vajadusel lisatakse soorituse salvestuse link.

Osaleja võib ürituse toimumise aja jooksul laadida tulemust mitu korda (põhjuseks võib näiteks olla parem tulemus). Uue tulemuse laadimisel kirjutatakse varem sisestatud tulemus automaatselt üle.

OSALEJA BOONUSED:

  • Medal postitatakse Korraldaja kulul tulemuste sisestamise ankeedil märgitud Eesti postiaadressile. Postitamist alustatakse 26. oktoobrist, kuid mitte varem kui 5 päeva peale tulemuse sisestamist. Välismaale saatmisel lisandub postiasutuse hinnakirja järgne kulu. Alates 15. oktoobrist on võimalik medal kätte saada ka Pärnu Keskuse infopunktist (kesklinna kaubanduskeskus aadressil Aida 7, Pärnu; kell 10-18)). Kättesaamise viisi eelistuse saab sisestada tulemuse kinnitamise ankeedis.
  • Osaleja aja ja nimega elektrooniline diplom – lisatakse lõpuprotokolli iga osaleja nime juurde.

LOOSIAUHINNAD: Kõikide osalejate vahel loositakse välja hulgaliselt partnerite loosiauhindu.

HEATEGEVUS: Osaledes toetad Timmo Jereti lähetamist Hawaii Ironmanile
Rannajooksul osalejad panustavad osa starditasust Pärnu raudmehe Timmo Jereti maailma kõige prestiižikamale triatlonile Hawaii Ironmanile lähetamisse, mille pääsme hankis ta septembri alguses Tallinna Ironmanilt. Loe lähemalt siin.

ÜLESKUTSE! Kutsume virtuaaljooksjaid oma põnevaid kogemusi kõigiga jagama. Selleks jäädvusta enda või sõpruskonna meeleolukaimad hetked ning lisa fotojäädvustustele Facebookis @kahesillaklubi ja Intsagramis #rannajooks, #kahesillaklubi.
Lisaks saad ka tulemuse sisestamise vormile lisada oma jooksust või kõnnist tehtud pilte, mida kasutame oma sotsiaalmeedia kanalites ning kodulehel turunduslikel eesmärkidel.