Täname, et registreerisid Pärnu Rannajooksule! Liikumispäeva meeldivaks kulgemiseks soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda allolevate juhistega. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis sätestatud tingimusi.

STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE JA REGISTREERIMINE

28. oktoobril kell 11.00-15.00 Pärnu Keskuse võistluskeskuses (Aida tn 7, keskuse 1. korrusel Selveri vastas);
29. oktoobril stardipaigas Pärnu Rannastaadionil (Ranna pst 2)
kell 10-10.45 lastejooksud
kell 10-12.45 10 km
kell 10-13.00 5 km 

Stardimaterjalide väljastamine toimub rinnanumbri numbri alusel, st stardimaterjalid on reastatud numbrite, mitte nime järgi. Seetõttu on oluline, et teaksid oma numbrit. Numbri saad stardiprotokollist, mis avaldatakse Kahe Silla Klubi kodulehel 27. oktoobril hiljemalt kell 17.00.
NB! Soovitame oma numbrile järele tulla juba laupäeval, sest nii hoiad pühapäeval oluliselt aega kokku.

Rinnanumbri kaotamise, rikkumise või maha unustamise korral tuleb starti pääsemiseks sekretariaadist soetada uus number maksumusega 5 eurot.

RANNASTAADIONI VÕISTLUSKESKUS: Tutvu võistluskeskuse kaardiga. Võistluskeskus on avatud kell 10.00-15.30.

SISENEMINE STAADIONILE: Toimub Kuuse tänava staadioniväravast.

LAPSEKÄRUGA STAADIONILE SISENEMINE: Toimub Kuuse tänava poolsest jalgväravast. Käruga ei ole lubatud siseneda peauksest.

LASTEJOOKSUD: Toimuvad Pärnu Rannastaadionil. Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine kell 10.00 –10.45 Kuuse tn sissepääsu juures. Stardid alates kell 11.00.

PARKIMINE: Eraldi parklat osalejatele ei korraldata. Parkimiseks kasutatakse linnaruumis avalikke parkimiskohti, järgides üldiseid parkimiskorralduse reegleid. Seejuures tuleb tähele panna tasuliste eraparklate nõudeid (Europark jt). Pärnu linna parkimiskorraldusega saad tutvuda siin. Soovitame parkida Tammsaare puiesteele.

LIIKLUSKORRALDUS: Kuuse tänava lõik Kaarli tänava ja Ranna pst vahel on suletud.

WC, RIIETUMINE, PESEMINE, SAUN: Teenused tagatakse staadioni olmeruumides kuni kella 15.30ni.

PAKIHOID: Valvega pakihoid asub staadionimajas ja on avatud kell 10.00–15.00. Pakid võetakse hoiule ja väljastatakse rinnanumbri alusel.

STARTIDE AJAD:
Kell 13.00 – 10 km jooks, ajavõtuga ja ajavõtuta käimine

Kell 13.20 – 5 km jooks, ajavõtuga ja ajavõtuta käimine  

KELLAKEERAMINE: Pea meeles, et ööl vastu 29. oktoobrit minnakse üle talveajale ja kella keeratakse tunni võrra tagasi.

STARDIGRUPID: Iga osaleja on rinnanumbri alusel kohustatud startima talle ette nähtud stardigrupist, vastasel juhul osaleja diskvalifitseeritakse. 10 km stardikoridorid avatakse kell 12.30 ning 5 km ühtne stardigrupp vahetult pärast 10 km starti. Palun sisene aegsasti õigesse stardikoridori!

Stardigruppide moodustamine: I grupp 1-100; II grupp 101-…; III grupp – ajavõtuga retkegrupp (käijad ja kepikõndijad); IV grupp – ajavõtuta retkegrupp (käijad ja kepikõndijad); V Lapsevankritega osalejad. 5 km rajal stardigruppe ei moodustata.

KÄIMISKEPPIDE KASUTAMINE STAADIONIL: Juhime tähelepanu, et metallotsikutega käimiskeppe ei tohi staadioni kattel – sinisel tartaanil – kasutada.

RADA: Distantsid kulgevad peamiselt asfaltkattega sõidu- ja kergliiklusteedel. 10 km distantsile jääb ligemale 700 meetrit laudteed, mis võib olla libe. Iga kilomeeter on tähistatud. Tutvu rajakaardiga siin.

AJAVÕTT: Ajavõtukiip on kinnitatud rinnanumbri siseküljele. Enne starti kontrolli selle olemasolu! Starti lubatakse ainult Pärnu Rannajooksu stardinumbriga osalejad. Stardinumber tuleb kinnitada rinnale, mis peab olema nähtav kogu distantsi vältel. Stardinumber on personaalne. Konkreetse stardinumbriga tohib rajale minna ainult selle all registreeritud osaleja. Palume numbrit mitte voltida ning ajavõtukiipe mitte eemaldada. Finišis kiibid deaktiveeruvad ning neid ei ole vaja Korraldajale tagastada. Ajavõttu korraldab ChampionChip Eesti OÜ.

RAJATEENINDUS:  10 km distantsil asub üks teeninduspunkt, kus pakutakse spordijooki ja vett.

TOITLUSTAMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel staadionil. Menüü: Põltsamaa supp, Farmi maius, leib ja tee.

AUTASUSTAMINE: Algus kell 14.15. Autasustatakse jooksu üldjärjestuse meeste ja naiste kolme paremat ning vanuserühmade võitjaid. 5 km arvestuses autasustatakse meeste ja naiste üldarvestuse kolme parimat. Lisaks autasustatakse kolmikürituse üldesikolmikuid ja vanuserühmade võitjaid.

FINIŠ: Suletakse kell 15.00.

TULEMUSED, FOTOD JA DIPLOMID: Tulemusi saab kontrollida võistluskeskuses asuva skänneri abil ning avaldatakse mitteametlike tulemustena Kahe Silla Klubi kodulehel. Tulemused ilmuvad reaalajas kodulehele  www.championchip.ee. Lõplikud, koos diplomiga, tulemused avaldatakse hiljemalt 3.11 kell 17.00 Korraldaja kodulehel. Finišiprotokoll on avalik dokument.
Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

MEDAL: Antakse finišis 5 ja 10 km jooksu ja retke lõpetajatele.

MEDAL KOLMIKÜRITUSE LÄBIJALE: Antakse Luitejooksu ja -retke (8,3 km), Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu ja retke (10 km) ning Pärnu Rannajooksu ja -retke (10 km) läbinutele kolmikürituse finišiprotokolli alusel finišeerimise järgselt. Medaleid väljastatakse staadioni tribüünil.

SÜNDMUSE JÄRGSELT:  Soovi korral toimetatakse väljavõtmata auhinnad võistluse järgselt kätte saaja kulul. Auhindu on ajavahemikul 31.10-12.11 isikut tõendava dokumendi alusel võimalik välja võtta ka Pärnu Keskuse Taluturult.

INFO: Spordisündmuse eel ja järgselt saab infot kirjutades e-mailile info@2silda.ee. Kui Sul tekib küsimusi sündmuse päeval, saad abi korraldajatelt.

STARDI EEL:

  • Puhka enne spordisündmust piisavalt ning ära tule starti väsinuna.
  • Stardi eel tarbi piisavalt vedelikku ning vali sobiv dieet.
  • Jälgi, milline on ilmateade ja riietu vastavalt.
  • Vali liikumiseks jõukohane tempo ning väldi liigset pingutamist.
  • Raja teeninduspunktis tarbi piisavalt vedelikku.

TERVISLIK SEISUND:

  • Osavõtja vastutab rajale minnes oma tervisliku seisundi eest ise ning kinnitab, et on füüsiliselt piisavalt võimekas valitud distantsi läbimiseks.
  • Terviserikke korral katkestab osaleja võistlemise ja pöördub seejärel raja teeninduspunkti, korraldajate või meditsiinitöötajate poole või helistab hädaabinumbril 112.

TERVISEKONTROLL: Terviseturvalisuse ja teadlikult sportimise huvides soovitame eelnevalt läbida tervisekontrolli. Terviseteste on võimalik teha oma pere- või spordiarsti juures.