Lisaks sportlikele tegevustele tasub pühapäeval toimuval Luitejooksul ringi vaadata ka võistluskeskuse alal, sest osalejale on pakkuda mõndagi huvitavat.

Kahe Silla Klubi telgis saavad huvilised soetada endale klubi sümboolikaga t-särke. Lisaks on suurepärane võimalus panna end kirja hooaja teistele jooksusündmustele: Pärnumaa Võidupüha maratonile, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule ning Kahe Staadioni jooksule.

Kel spordivarustus uuenduskuuri vajab, siis  tasub vaadata, milliste eripakkumistega üllatab suurtoetaja Salomon. Avaneb hea võimalus soetada kvaliteetseid jooksuriideid ja -jalanõusid kuni 50%-lise soodustusega.

Taaskord on oma hõrgutavate küpsetistega kohal Kabli pagar. Peale emotsionaalset spordiraja läbimist tasub kindlasti end maitsva pirukaga premeerida.

Rannametsa Luitejooks tähistab muuhulgas ka Südamenädala lõppu. Just seepärast saavad  soovijad tasuta mõõta oma tervisenäitajaid – vererõhku, veresuhkrut ja kolesteroolitaset ning teha südame elektrokardiogrammi. Terviseteste rahastatatkse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.