2.-3. septembril Pärnu kesklinnas toimuv Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks muudab märkimisväärselt piirkonnas liikluskorraldust.

Oluline on teada, et:

  • Muudetud liikluskord kehtib ajavahemikus 1.9 kell 18.00 kuni 3.09 kell 17.00;
  • Kesklinna sild suletakse 3.09 stardi hetkeks kell 11.45-12.15;
  • Kohalike elanike ligipääs kinnistutele on ajutiselt raskendatud ning bussipeatuste asukohti muudetud.
  • Endla esine parkla ning Silla parkla on suletud alates 1.09 kell 12.00 kuni 3.09 kell 17.00;
  • Papiniidu ja Pae tänava ajutine liikluskorraldus kehtestatakse 3.09 kell 8.00-16.00.

Seoses võistluskeskuse ehitamise, sh stardi- ja finišiala korraldamisega ning laupäeval ja pühapäeval toimuva spordisündmusega on suletud Vee ja Akadeemia tänav. Nende tänavate sulgemise tõttu käib kogu liiklus läbi Ringi ja Laia tänava. Mõlema suuna ajutised bussipeatused on paigaldatud Laia tänava kesklinna silla poolsesse otsa.

2. ja 3. septembril on ajutiselt raskendatud kohalike elanike ligipääs Vallikääru kesklinna poolsesse serva (Õhtu, Rüütli, Kalda tn). Kohalikud pääsevad piirkonda Rüütli tänava ja Akadeemia ristmikult, kuid liiklemine sõiduautodega Õhtu ja Kalda tänaval laupäeval (21-21.30) ja pühapäeval (12.30-14.30) jooksjate finišeerimise ajal ei ole võimalik. Soovitame sõiduautodega liikuma pääsemiseks kasutada parkimisvõimalusi, mis jäävad elamukvartalist väljapoole või asuvad Õhtu põigu ja Vana-Tallinna tänava ääres.

Kolmanda silla ehituse tõttu tuuakse 3. septembril rada Vingi ja Laia tänava kaudu kesklinna silla juurde, mistõttu on piirkonnas palju liikumist. Jooks mõjutab Vingi tänava elanike ja Laia tänava äride klientide juurdepääsu ning nõuab nii osalejatelt kui liiklejatelt kõrgendatud tähelepanu.

Spordisündmuse korraldaja MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi palub liikluskorraldusvahendite jälgimist ning mõistvat suhtumist.

Korraldusmeeskond
Priit Ohakas
Logistikajuht
E-post: priit.ohakas@2silda.ee
Telefon: +372 501 7843

Kaardi nägemiseks, klikka pildile

Kahe Silla jooks-ajutine liikluskorraldus_kesklinn

Muudatused kesklinnas

Muudatused Papiniidus