7. septembril toimuv Kahe Silla jooks ootab taas rajale ratastoolis sportijaid, sest taas on kavas ratastoolisõit.

Juba neljandat korda toimuva sõidu start  antakse samaaegselt Kahe Silla jooksuga. Kui jooksjad ja käijad läbivad 9,86 km pikkuse distantsi, siis finišiga Papiniidus asuva Uue silla kõrval on ratastoolisportlaste võistlusmaa pikkuseks 4,4 kilomeetrit.

Kuna aga esimest korda spordisündmuse toimumise ajaloos on võimalik tippklassi kergliiklusteel läbida ka Kahe Silla ring tervikuna, pakuvad korraldajad võimalust sõita rada läbi täispikkuseski. Seejuures loetakse teist distantsi poolt nn avatud rajaks ning aeg läheb ikka kinni poolel maal.

Finišis ootab sõidu lõpetajaid Kahe Silla jooksu osavõtjamedal ning soovijad saavad korralduse transpordiga tagasi stardipaika.

Igas võistlusklassis autasustatakse nii meeste kui ka naiste kolme paremat. Kategooriad jagunevad järgmiselt: A-tugevad käed ja B-nõrgad käed ning elektriratastool.

Ratastoolisõidu juhendiga saab tutvuda ning registreerida on võimalik võistluste koduleheküljel ning Pärnu Keskuse (Aida 7, Pärnu) infopunktis kuni 5. septembrini kell 17.00. Võistluspäevadel toimub registreerimine kohapeal.

Oluline on teada, et tänu toetajate abile on osalemine ratastoolisõidul tasuta. Starti oodatakse ligi 30 osalejat.