Loetud päevade pärast toimub Pärnus järjekordne Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Nii, nagu ühele õigele rahvajooksule kohane, on mõistagi oodatud ka kõik käijad-kepikõndijad – Kahe Silla retkele starditakse nimelt kohe jooksjaterivi lõpust. Sarnaselt 2011. aastale toimub ka ka käesoleval aastal Kahe Silla ratastoolisõit, kuhu oodatakse osalema kõiki spordihuvilisi, kes liiguvad ratastoolis.

Start ratastoolisõidule antakse jooksjate ja kepikõndijatega samal ajal, 2. septembril kell 12 Vaasa pargi kõrvalt ning rada kulgeb mööda asfalteeritud kergliiklusteed Pärnu jõe paremkaldal, ca 4,5km pikkusel distantsil. Kahe Silla ratastoolisõidu finišis, vahetult enne Papiniidu silda ootab kõiki lõpetajaid kosutav spordijook  Viva Sport. Samast toob kõik võistlejad tagasi võistluskeskusesse OÜ Presto spetsiaalne buss. Ratastoolisõidul autasustatakse nii meeste kui ka naiste kolme paremat ning seda kahes võistlusklassis: A- tugevad käed ja B- nõrgad käed. Samuti saavad premeeritud elektriratastoolis sõitnud 3 parimat.

28. augusti seisuga oli Kahe Silla ratastoolisõidule registreerunud juba 13 osalejat. Kõik huvilised on väga oodatud end kirja panema Kahe Silla Klubi kodulehel: http://www.2silda.ee/registreerimine_jaansoni_jooksule ja ka Port Artut II infopunktis. Kuni 31. augustini kehtib registreerimisel soodushind 5€, 1. septembril toimuval Pärnumaa Sporditurul ning 2. septembril kohapeal on osalustasuks 15€. Lisainfo saamiseks või küsimuste tekkimise korral paluvad korraldajad võtta ühendust Laura Toomesooga (laura.toomesoo@gmail.com; 51 50 390).