Läinud reedel viidi Tartu Ülikooli Pärnu kolledĹľi turismimajanduse dotsendi Heli Toomani juhendamisel läbi Pärnu Kahe Silla Klubi vabatahtlikele sunnatud klienditeeninduse koolitus. Kõik ikka selleks, et juba järgmisel nädalavahetusel Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksul aidata spordisõpradel isiklikult õnnestuda.

Tervise Paradiisi oli kogunenud kümneid abilisi, kes panustavad Jaansoni jooksu korraldamisel erinevatesse valdkondadesse, seistes hea sündmuse kordamineku eest.

Heli Toomani sõnul on spordikorraldus ülimalt keeruline valdkond, mis lisaks tavapäraste meelte rakendamisele nõuab meeskonnalt nö teenindusmeele kohaldamist.

„Inimesekeskne hoiak, sõbralik suhtumine ja käitumine, lugupidamine, abivalmidus, sõbralikkus ja hoolivus“, loetleb Tooman isikuomadusi, mida klient spordivabatahtlikult ootab.Spordisündmuse korraldamine lähtub tema sõnul terviklähenemisest ning disainmõtlemisest, võttes arvesse kogu ümbritsevat keskkonda.

Klubi president, Kahe Silla jooksu üks algatajatest, Jüri Jaanson, julgustas noori kaasa lööma ning lisas, et koos aetakse väga olulist asja.

„Minu nimeline jooks ei saaks toimuda, kui poleks neid kümneid ja kümneid inimesi, keda täna siin näeme. Pidagem aga silmas, et meilt oodatakse elamust, mistõttu aidakem siis osalejatel õnnestuda“, tänas Jaanson arvukaid abilisi, kelle aastatepikkune vaev on end ära tasumas juba ka selle näol, et peagi valmib Pärnu jõe vaskkaldal kena kallasrada – kergliiklustee, mille saamise nimel jookse on korraldatud.

„Jõudu, tarkust ja edu meile!“, lisas maailma tippsõudmises tegusid teinud sõudelegend.

Tänavuse Kahe Silla jooksu korraldusse on hõivatud ligi 200 vabatahtlikku, kes ootavad 31. augustil ja 1. septembril spordisõpru Pärnusse, et koos veeta sportlik ja meeldejääv nädalavahetus. Lisaks ootab korraldaja Pärnu Kahe Silla Klubi e-postile info@2silda.ee sooviavaldusi neilt toimekatelt, kes edaspidi spordikorralduses abilistena kaasa lüüa soovivad.