Kolmapäeval, 28. augustil kell 12.00 on kõik huvilised oodatud Kahe Silla jooksu pressikonverentsile Port Artur 2 majja. Pärnu Kahe Silla Klubi ja peatoetaja Port Arturi  poolt korraldataval üritusel antakse ülevaade tänavuse jooksu nädalavahetuse programmist, uutest arengutest ning  tutvustatakse starti tulevat jooksuparemikku.

Ülevaade antakse ka Jaansoni raja vasakkalda kergliiklustee rajamise hetkeseisust ning sellestki, millises konditsioonis tervitab ehitustander 1. septembril toimuva jooksu ja käimisretke osavõtjaid.

Pressisündmusel viibib tänavuse hooaja Eesti parim pikamaajooksja pärnakas Roman Fosti,  kellele antakse esimesena kätte stardimaterjalid.Seejärel on juba kõigil Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule või retkele eelregistreerunutel võimalus oma materjale hakata välja võtma.

Kahe Silla jooksu võistluskeskus Port Artur 2-s on avatud kolmapäeval kell 12.00-20.00. Neljapäeval-reedel 10.00-20.00 ning laupäeval 10.00-16.00. Korraldajad soovitavad osalejatelmaterjalid kindlasti eelnevalt välja võtta, et võistluspäeva hommikul kiirustamist ning sagimist vältida.

Kes veel jooksul või retkel kirjas ei ole, saab seda mugavalt võistluskeskuses teha. Juhime tähelepanu, et ka  siin koduleheküljel saab eelregistreerida kuni 30. augustini (kuni kell 17.00).  

31. augustil saab registreerida vaid võistluskeskuses, kuid tuleb arvestada, et osavõtutasu on siis võrdne võistluspäeva omaga.

Kõigi osalejate vahel, kes oma materjalid enne pühapäeva välja võtavad, loositakse välja Salomoni spordijalatsid.

Lisaks on jooksu peatoetaja Port Artur ahvatlemas erinevate sooduspakkumistega. Jaansoni jooksu eripakkumised kehtivad rinnanumbri ettenäitamisel.