Alates kolmapäevast, 29. augustist on võimalik kõigil Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule või -retkele eelregistreenud osalejatel saada kätte oma stardimaterjalid Port Artur II kaubanduskeskusest. Juba traditsiooniliselt avab Pärnu Kahe Silla klubi seal jooksule eelneval nädalal võistluskeskuse, et võimalikult palju osalejaid võistluspäeva hommikul sagimisest ja kiirustamisest säästa.

Kahe Silla võistluskeskus on Port Arturis avatud kolmapäevast reedeni kell 10:00 – 20:00 ning laupäeval, 1. septembril kell 10:00 – 16:00. Kõigi osalejate vahel, kes oma materjalid enne pühapäeva välja võtavad, loosib Kahe Silla klubi kolmapäevast laupäevani iga päev välja ka jooksuga seotud auhindu.

Üks eelis on ajutisel võistluskeskusel veel – kui muidu on võimalik Kahe Silla jooksule ja –retkele eelregistreeruda kuni 31.08.2012 (kuni kell 17:00 internetis 2silda.ee ning kuni kell 18:00 Port Artur II infopunktis), siis sarnast võimalust pakutakse erandkorras ka laupäeval ning seda vaid Port Arturi võistluskeskuses. Registreerumisega tasub kiirutada sellegipoolest, sest laupäeval kehtivad juba samad stardimaksud, mis võistluspäeva hommikul. 

Võistluskeskuse avamise päeval, 29. augustil kell 12:00 korraldavad Pärnu Kahe Silla klubi ja peatoetaja Port Artur kaubanduskeskuse aatriumis  ka Kahe Silla jooksu pressikonverentsi, kus eesootavast nädalavahetusest põhjalikum ülevaade antakse. Kõik huvilised on oodatud!