​27. oktoobril Pärnu Kahe Silla klubi hooaja lõppu tähistav Kahe Staadioni jooks ootab kõiki sügisesele spordipäevale. Nii nagu varasemadki  kolmikürituse sarja kuulunud  sündmused, pakub ka viimane etapp tegevust kogu perele – rajale on oodatud nii jooksjad, rahulikumat kulgemist eelistavad käijad-kepikõndijad ning igas vanuses lapsed.

Käesoleval aastal toimub jooks märkimisväärselt uuenenud rajal. Pärnu rannaniitusid läbiv atraktiivne distants on nüüdsest 7,64 km pikk.  Start jooksule ning retkele antakse kell 12.00 Raeküla staadionilt, misjärel suundutakse Raeküla tänavatele. Valdavalt on tegemist väikese liikluskoormusega asfaltteedega, millele lisandväärtust ja vaheldust annab Kalevi pst otsast Mai poole kulgev ca 1,5km pikkune pinnasetee. Ja muidugi läbitakse uhiuus Mai elamurajooni ning keskranda ühendav kergliiklustee, rahvakeeli rannapromenaadi pikendus.Finiš on Kalevi staadionil.

Kalevi staadionil leiavad aset ka lastejooksud. Kell 11.00 algavatele jooksudele on oodatud kõik 4-9. aastased poisid ja tüdrukud, kel tuleb läbida ca 300 meetrine distants. Pärast lastejooksusid on avatud laste hoiu- ning mänguala nendele, kelle vanemad jooksule või retkele lähevad. Kalevi staadionilt väljub peale lastejooksude toimumist kell 11.30 buss, mis viib osalejad stardipaika.

Kõikide kolmiküritusest osavõtnud jooksjate ja käijate vahel loositakse välja kaks komplekti Salomoni kaubamärgi spordivarustust. Jooksusarja kuuluvad: Rannametsa Luitejooks, Jüri  Jaansoni Kahe Silla jooks ning Kahe Staadioni jooks.

Eelregistreerimine jooksule, käimisele-kepikõnnile ning lastejooksudele kestab 25. oktoobrini  kuni 17.00ni siin kodulehel ning  Port Artur 2 infopunktis kl 18.00ni. Võistluspäeval toimub registreerimine kohapeal.

Tutvu ka päevaprogrammiga.