Leia liikumiseks indu! Pärnu Kahe Silla klubi virtuaalne väljakutse PÜHAD RAJAL viskab sulle kinda, oodates regulaarselt liikuma 18. detsembrist 9. jaanuarini.

Jõulud ja aastavahetus on tähistamise-pidutsemise aeg, mil kõige kallim vara – tervis – jäetakse sageli unarusse. See periood aastas on tavapäraselt endasse vaatamise aeg, vahel lubadustegi andmise aeg. Seega, võta aega, et hoolitseda oma keha ja vaimu eest: meie uus virtuaalne väljakutse annab liikumiseks hoogu seal, kus ise soovid.

Väljakutses võib sama starditasu sees osaleda korduvalt. Liikuda saad endale meelepärasel moel: suusatades, uisutades, joostes, käies-kepikõndides ja rattasõitu nautides. Selleks, et tõsta sinu motivatsiooni iga päev liikuda, kutsume sind üles eri liikumisviise kombineerima. Näiteks ühel päeval jooksed, teisel suusatad ja kolmandal sõidad rattaga jne. Kui harrastad regulaarselt tervisekõndi, saad siit mõtte väljakutseks: iga päev liikuda ja sel moel tervisekilomeetreid koguda. Oluline on märkida, et rajale on oodatud needki liikumishuvilised, kes vaid ühe korra soovivad ürituse perioodil liikuda. 

Tulemuse kirja saamiseks piisab minimaalselt 3 km teekonna läbimisest. Peale liikumist tuleb osalemise kinnitus üles laadida: liikumisrakenduse (pulsikell, äpp vmt) logi või pulsikella pilt. Juhul, kui sul nutirakendust ei ole, ei pea väljakutsest loobuma, sest tulemuse saad lisada ka käsitsi. Kui liigud grupis ja teil on seltskonna peale üks rakendus, tohib sama tulemuse lisada iga osaleja juurde

Kõik lõpetajad saavad unikaalse medali. Osalejate vahel loositakse auhindu.

***
Virtuaalüritust PÜHAD RAJAL toetavad: Pärnu Keskus, Estonia Spa Hotels, Frami, Pärnu linn, Pereauto, Pärnu Postimees.

Pühad rajal toetajad