Tule õue! Pärnu Kahe Silla klubi virtuaalne talvine välja kutse kutsub
1. kuni 29. veebruarini liikuma!

Kaunid talveilmad inspireerivad ja kutsuvad välja – matkarajale, kergliiklusteele, metsa alla –, sinna, kuhu hing ihkab. Virtuaalürituse korraldad enesele ise:  seal, kus ise soovid.

 Liikuda saad endale meelepärasel moel: suusatades, uisutades, joostes, käies-kepikõndides ja rattasõitu nautides. Selleks, et tõsta sinu motivatsiooni iga päev liikuda, kutsume sind üles eri liikumisviise kombineerima. Näiteks ühel päeval jooksed, teisel suusatad ja kolmandal sõidad rattaga jne. Kui harrastad regulaarselt tervisekõndi, saad siit mõtte väljakutseks: iga päev liikuda ja sel moel tervisekilomeetreid koguda. Väljakutses võib sama starditasu sees osaleda korduvalt. Oluline on märkida, et rajale on oodatud needki liikumishuvilised, kes vaid ühe korra soovivad ürituse perioodil liikuda. 

Tulemuse kirja saamiseks piisab minimaalselt 3 km teekonna läbimisest.

Peale liikumist tuleb üles laadida osalemise kinnitus: liikumisrakenduse (pulsikell, äpp vmt) logi või pulsikella pilt. Juhul, kui sul nutirakendust ei ole, ei pea väljakutsest loobuma, sest tulemuse saad lisada ka käsitsi. Kui liigud grupis ja teil on seltskonna peale üks rakendus, tohib sama tulemuse lisada iga osaleja juurde.

Kõik lõpetajad saavad unikaalse medali. Osalejate vahel loositakse välja ürituse toetajate auhindu.

Talvine välja kutse on suunatud tervisekilomeetrite kogumisele. Vaata kui uhke number 29. veebruariks kokku tuleb!