Juba kuuendat aastat toimub Kahe Silla jooksu eelpäeval sporditurg, mis on suunatud kõikidele spordihuvilistele, kes soovivad värsket treeninginfot, soetada kvaliteetset spordikaupa ning saada osa spordiklubide põnevatest näidistreeningutest. Samal ajal toimuvad ka Draakoni lastejooksud ning esmakordselt Noortejooks, kujundades sportlikust laupäevast mõnusalt perekeskse päeva.

Sarnaselt varasematele aastatele on turul esindatud arvukalt spordiklubisid ja huvialakoole. Nii näiteks on väljas Spa&Sport Spordiklubi, Tantsukool WAF Dance, Pärnu Karateklubi Corpore, Karateklubi Zen, Spordiklubi MyFitness, Pärnu Kesklinna Tennisekool, Castor Squashiklubi, Active Spa Estonia, MMA Zero-Contact, Pernova ja Selver Eesti Linnajooksud. Päeva jooksul toimuvad mitmed põnevad esinemised, näidistreeningud ning nii mõneski saab huviline ise kaasa lüüa.

Nagu mullugi on kõigil võimalik soetada soodsalt kvaliteetset treening- ja võistlusvarustust ning selle eest kannavad hoolt AT Sport, Craft, Rademar, Workout Shop, Joma Sport ja Frida spordi- ja vabaaja mütsid.

Samuti saavad huvilised hinnata oma tervislikku seisundit. Näiteks on kohal Mai Apteek, kelle boksis saab teha erinevaid terviseteste ning soetada soodushinnaga toidulisandeid. Lisaks pakub spordiklubi MyFitness võimalust teha tasuta kehaanalüüse. Meeste elustiilinädala raames Pärnut väisav SA Leinatamme Fond tutvustab teemanädala eesmärke ning fondi tegemisi.

Samaaegselt spordituruga toimub linna vee-ettevõtte Pärnu Vesi eestvedamisel veepäev, kus leidub põnevat tegevust nii suurtele kui väikestele. Korraldatakse viktoriine, tehakse ägedaid laborikatseid, pakutakse veekokteile jpm.

Päeva keskmes on tasuta Draakoni lastejooksud, mis toovad oma võimeid proovile panema arvukalt kuni 11-aastaseid lapsi. Esimesed stardid antakse kell 12.00, kuid kindlasti tasub juba varem kohale tulla, sest juba kell 11.00 näeb laval põnevaid etteasteid. Esmakordselt on kavas Kahe Silla noortejooksud, kus 3 km distantsil saavad kaasa lüüa 10-21 aastased noored. Päeva lõpetab Kahe Silla jooksu ühistreening Roman Fostiga.