1. septembril toimub taas Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks, tuues Suvepealinna tuhanded spordisõbrad.

 Käesoleval aastal on sündmusest kujunemas kolmepäevane spordipidu, pakkudes tegevust kogu nädalavahetuseks. Uudisena toob  Pärnu Kahe Silla Klubi  tänavu 30. augustil huvilisteni liikumisharrastusest kõneleva motivatsioonipäeva, mis lisaks igapäevasele sportimisele annab teadmisi ning innustab osalejat senisest veelgi teadlikumalt harjutama.

31. augustil toimub traditsiooniliselt Pärnumaa rahvasporditurg, kuhu spordikauba ja -infoga on oodatud kauplema Pärnus ja Pärnumaal tegutsevaid spordikoole ja -klubisid, ettevõtteid ning eraisikuid.  Lisaks on lastel ning lapsevanemail võimalus valida endale sobivat spordiala- ja klubi. Samas antakse stardid ka Jüri Jaansoni Kahe Silla lastejooksudele. Päevaprogrammi rikastavad tegevused koerasõpradelegi ­­- Vana Silla kõrval asuval haljasalal toimuvad sportlikud osavusmängud koertele ja nende omanikele.

 1. septembril, sportliku nädalavahetuse finaalina  kell 12.00 stardib Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Jooksjaterivi lõpust lähevad rajale ratastoolisõitjad ning käimisretkelised. Samaaegselt stardipauguga  pakub vaatemängu Pärnu jõgi, kus leiab aset inimjõul liikuvaid veesõidukeid koondav Kahe Silla regatt.

Soodsam registreerimine Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule ning Liikumisharrastuse motivatsioonipäevale kestab 31. juulini.

Lisainfot programmi ja juhendite kohta leiad siit