17. aprillil Rannametsas toimuvale Luitejooksule lõpeb soodsam registreerimine juba 31. märtsil. Tulenevalt mitmetest piirangutest rakendavad korraldajad esimest korda osalejate arvule ülempiiri.

Kuna populaarne spordisündmus toob sel korral liikuma läbi aegade suurima osalejaskonna, siis otsustasid korraldajad inimeste arvule limiidid kehtestada:
„Piirangu seadmine aitab sujuvat teenindust ja kvaliteeti tagada, aga põhjuseks on ka Luitemaa looduskaitseala eripärad“, sõnas spordisündmuse peakorraldaja Vahur Mäe. Lisaks märkis Mäe, et limiteeritud stardikohtade arv pole Eesti spordisündmustel just tavapärane ning tõenäoliselt tuleb ka huviliste arv täis.

Nii näiteks on 80 osalejale mõeldud 5,3 km distantsiga koertekrossi registreerimine kohtade täitumisel nüüdseks juba lõppenud. 8,3 km pikale Luitejooksule lubavad korraldajad kuni 650 inimest ning samal rajal toimuvale käimisretkele maksimaalselt 250 spordisõpra. Lemmikloomasõpradele suunatud  koertega käimisretk ootab starti kuni 100 osalejat. Lisaks toimuvad tasuta lastejooksud, kuhu on võimalik registreerida alates 1. aprillist.

Luitejooks on Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse avaetapp, mis peibutab inimesi varakevadise ja puutumata loodusega. Männimetsaalune Luitemaa looduskaitseala läbiv rada pakub kauneid loodusvaateid ning mõõdukat sportlikku väljakutset. Raja esimene pool on lausik, sealt edasi viib tee Eesti kõrgeima liivaluite, 33,5 meetrit kõrge, Tõotusemäe otsa juhatava luidetevööndini.

Tutvu ajakavajuhendi ning osalustasudega.

Veel loetud päevad on võimalik end soodushinnaga jooksule ja käimisretkele kirja panna, sest alates 1. aprillist tõusevad osalustasud ca 30%.

Registreerimisvõimalused:
Eelregistreerimine kodulehel kuni 14.04.2016 kell 23.59.
Eelregistreerimine Pärnu Keskuse  infoletis kuni 14.04.2016 kell 20.00.
Vabade kohtade olemasolul võistluspäeval kohapeal kell 10.00-12.45.