Pärnu Kahe Silla Klubi kutsub muusika-aastal meeleolukalt liikuma ning varakult spordiplaane seadma. Kuni veebruarini lõpuni on avatud registreerimise 2015. aasta kolmiküritusele. Taas on kavas kolm elamusterohket etappi:

Rannametsa Luitejooks – 19. aprill 2015
8,3 km pikkune Luitejooksu rada pakub kauneid loodusvaateid ja mõõdukat sportlikku väljakutset – valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala ning seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti ja terve Baltikumi kõrgeimad.

Toimumiskoht: Rannametsa küla, Häädemeeste vald

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks – 5.-6. september 2015
Selver Eesti Linnajooksude sarja 5. etapina toimuv sündmus on Pärnumaa spordikalendri üks tunnusüritustest, mis 2015. aastal korraldatakse esmakordselt täpselt 10 km pikkusel distantsil. Tänavu tähistame ühiselt jooksu 15. juubelit.

Toimumiskoht: Pärnu linn, Endla Teatri esine

Kahe Staadioni jooks – 25. oktoober 2015
Pärnu rannaniitusid läbiv atraktiivne rada, hilissügisene lehesadu, lõbus seltskond, emotsiooniküllased hetked ning teadmine, et sügis ongi ilus aastaaeg, on selle sündmuse märksõnadeks.
Distants 7,64km
Toimumiskoht: Pärnu linn, Raeküla ja Rannastaadion

Kahe Silla jooksu käimisretkelised
Igal spordisündmusel jagub tegevust kogu perele. Kavas on jooks, käimine- ja kepikõnd ning lastejooksud. Esmakordselt saavad soovijad minna ka ajavõtuga käimisdistantsile.

Registreerides kõigile kolmele spordisündmusele korraga, võidad kokkuvõttes stardimaksudes:
Ajavõtuga jooks ja retk:
24 EUR (eraldiseisvalt registreerudes kuni 32 EUR);
Ajavõtuta retk:
16,50 EUR (eraldiseisvalt registreerudes kuni 22 EUR).

Kolmiküritusele on võimalik registreerida koduleheküljel kuni 28.02.2015 kell 00.00 ning Pärnu Keskuse infoletis (Aida 7, Pärnu) kuni 28.02.2015 kell 20.00.

Sarjal osalemiseks võib osaleja registreerida kõikidele etappidele korraga või igale etapile eraldi. Terviklikud juhised leiab koondjuhendist.  Kõikide kolmikürituse läbijate vahel loositakse Kahe Staadioni jooksul välja eriauhind.