Pärnu Kahe Silla Klubi käivitas 1. jaanuarist registreerimise 2016. aasta jooksu- ja käimisüritustele. Klubi korraldab tänavu taas neli spordisündmust, kuhu sõltumata vanusest ja sportlikust vormist, on oodatud kõik – jooksjad, käijad, kepikõndijad ja erinevas vanuses lapsed.

Rannametsa Luitejooks, 17. aprillil 2016, distants 8,3 km (toimumiskoht: Rannametsa küla, Häädemeeste vald);
Pärnumaa Võidupüha maraton
– 22. juunil 2016, distants 42km ja 21km (toimumiskohad: Tori, Paikuse, Pärnu)
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
, 3.-4.septembril 2016, distants 10 km (toimumiskoht: Pärnu linn, Endla Teatri esine);
Pärnu Rannajooks
, 23. oktoobril 2016, distantsid 5km ja 10km (toimumiskoht: Pärnu linn, Rannastaadion).

Pärnu Rannajooks on Kahe Silla Klubi uus algatus, mis võtab teatepulga üle pikki
aastaid toimunud Kahe Staadioni jooksult. Seoses uue Rannastaadioni valmimisega saab spordisündmus uue ja kaasaegse võistluskeskuse  ning uuenenud raja. Distantsivalikutes on nii 10 km ja 5 km, mõlemad suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele-kepikõndijatele. Rannajooksu rada kulgeb Pärnu rannapiirkonnas.

Alates 1. jaanuarist on registreerimine avatud Kahe Silla Klubi kolmiküritusele, kuhu kuuluvad Rannametsa Luitejooks, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ja Pärnu Rannajooks.  Registreerides kõigile kolmele spordisündmusele korraga, võidab kokkuvõttes stardimaksudes.  Esmakordelt saavad kõik kolmikürituse läbijad osalejamedali.  Sarjale on võimalik ühtselt registreerida kuni veebruari lõpuni. Alates 1. veebruarist avatakse registreerimine igale etapile ka eraldiseisvalt.

Kõik pikamaajooksu harrastajad on taaskord Võidupüha eel oodatud Pärnumaa Võidupüha maratonile, et suve algust sportliku väljakutsega tähistada. Sündmus pakub võimalust läbida rada ühel ja  kordumatul trajektooril, viies osaleja mööda olulistest ajaloomälestistest ning tutvustab Pärnumaa kaunist loodust. Võidupüha maratoni soodusregistreerimine kestab veebruari lõpuni.

Pärnu Kahe Silla Klubi soovib kõigile spordiküllast uut aastat!