Pärnumaa ainus Eesti Kergejõustiku Liidu rahvuskategooria kohtunikulitsentsi omav Priit Neeme on Pärnu linna spordiellu panustanud alates 1969. aastast. Tänavu aprillis 70. juubelit tähistav mees on linna vanima rahvajooksu – Kadrijooksu – algataja 1973. aastal ning tema eestvedamisel startis 1985. aastal populaarne aastajooksude sari, mida on külastanud tuhandeid linna ja maakonna spordisõpru. Sarjajooksust on tõenäoliselt saanud alguse ka jalgpallur Raio Piiroja ning hetke Eesti ühe parima maratonijooksja, Roman Fosti, sportlastee.

Lisaks oli 1986. aastal Neeme initsieeritud Kahe Staadioni jooksu käivitamine.

 Et pöörata tähelepanu Pärnu jõe äärse kallasraja väljaarendamise vajadusele, oli Priit Neeme üks neist kodanikuühiskonna aktiivsetest, kelle eestvedamisel algatati 2001. aastal Pärnu populaarseim liikumisharrastuse sündmus, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ning moodustati mitmeid teisi üle Eesti tuntud spordiüritusi organiseeriv Pärnu Kahe Silla Klubi.

Lisaks kohtunikutööle ligi 1800 võistlustel ning spordikorraldajana tegutsemisele on Neeme Eesti Spordiajaloo Seltsi liikmena organiseerinud Pärnus traditsioonilisi spordiajaloopäevi ning teinud aastakümneid kaastööd mitmetele ajaleheväljaannetele. Teenetemärgi laureaat on C.R.Jakobsoni eripreemia saaja 1999. aastal.

 Pärnu linna teenetemärk on alates 2007. aastast väljaantav omavalitsuse kõrge tunnustus, mis omistatakse isikule, kel on silmapaistvaid teeneid kohaliku elu edendamisel.

 Kahe Silla Klubi õnnitleb juubilari tähtpäeva ning teenetemärgi pälvimise puhul.