Pühapäeval, 15. aprillil toimunud Rannametsa Luitejooksul püstitati taas osalejaterekord. Imeilusat kevadilma nautis 314 Luitejooksule startinut, Luiteretkel osales 163 käijat. Pisemaid spordisõpru oli Lastejooksu stardis 85.

Viiendat korda toimunud ja esimest tagasihoidlikku juubelit tähistava Luitejooksu võitis ajaga 17:07.4 Roman Fosti, kes edestas konkurente ka mullu. Teine oli Tartumaalt pärit jooksja Hasso Paap, kelle ajaks 17:17.5. Ajaga 18:09.9 saavutas kolmandana koha Ida-Virumaa jooksumees Deniss Košelev. Naiste arvestuses saavutas ajaga 21:36.6 esikoha Birgit Pihelgas Pärnumaalt. Naiste esikolmikusse kuulusid veel Ksenia Savtšenko Ida-Virumaalt (aeg 22:42.4) ning Pärnumaalt pärit Kaidi Keir Kukk ajaga 23:29.2.

Teist aastat järjest Rannametsas toimunud Koerte Luitekrossil osales 41 neljajalgset koos peremeestega. Kõige kiiremini, ajaga 21:22 läbis raja Ott Reppo koos oma neljajalgse sõbraga. Teisena jõudis koos koeraga üle finišijoone Janar Pähn (aeg 23:12), kolmandana finišeerusid Andrin Ratiste (aeg 23:16) ja tema neljajalgne lemmik.

Rannametsa Luitejooks on Pärnu Kahe Silla klubi kolmikürituse esimeseks etapiks. Sarja kuuluvad veel Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ning Kahe Staadioni jooks.

Kahe Silla klubi tänab kõiki osalejaid, toetajaid, vabatahtlikke ning partnereid! Lõplik Luitejooksu finišiprotokoll on leitav aadressil www.2silda.ee

Kohtumiseni 1. ja 2. septembril, Pärnumaa Rahvasporditurul ning Jüri jaansoni Kahe Silla jooksul!   

Effektseid pilte rajalt saab juba peatselt meie kodulehelt vaadata. Siin on mõned näited: