17. aprillil Rannametsa külas Häädemeeste vallas toimuv Luitejooks tähistab Pärnu Kahe Silla Klubi ja kevad-suvise liikumishooaja algust.

Luitemaa looduskaitseala läbiv 8,3 km pikkune männimetsaalune rada pakub kauneid loodusvaateid ning mõõdukat sportlikku väljakutset. Spordipäeva programmis jagub tegevust kogu perele, sest lisaks põhijooksule on kavas käimine-kepikõnd (Luiteretk) ning lastejooksud. Kõikide koerasõprade rõõmuks toimub Luitejooksu raames taaskord Koerte Luitekross (5,4 km). Jalutustempot eelistavad koeraomanikud on aga oodatud Koerte Luiteretkele (8,3 km).

Stardid:
10.00 Koerte Luitekross
11.30 Lastejooksud
13.00 Luitejooks ja -retk
13.05 Koerte Luiteretk

Kuna populaarne spordisündmus toob sel korral liikuma läbi aegade suurima osalejaskonna, siis on korraldajad otsustanud tänavu inimeste arvule limiidid kehtestada. Luitejooksule lubatakse kuni 650 inimest ning samal rajal toimuvale käimisretkele maksimaalselt 250 spordisõpra. 80 osalejale mõeldud  koertekrossi registreerimine on kohtade täitumisel nüüdseks juba lõppenud. Lemmikloomasõpradel on aga võimalus end veel kirja panna koertega käimisretkele, mille starti on oodatud kuni 100 osalejat. Tasuta lastejooksudele on stardikohti 500. 11. aprilli seisuga on kõikidele distantsidele registreerinud kokku tuhatkond spordisõpra.

Distantsidele saab eelregistreerida koduleheküljel www.2silda.ee 14.04.2016 kell 23.59ni või kuni kohti jätkub. Vabade kohtade olemasolul saab registreerida ka sündmuse päeval kohapeal. Et pühapäeval starditoimingute eel aega kokku hoida, soovitame  huvilistel oma stardimaterjalid välja võtta juba laupäeval Pärnu Keskuse võistlusekusest kell 10.00-16.00 (2. korrusel, Lindexi poe vastas).

Rannametsa Luitejooks koos Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu ning Pärnu Rannajooksuga kuulub Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja ning motiveerib spordisõpru hooaja ringselt liikumisharrastusega tegelema.

Korraldaja:
Pärnu Kahe Silla Klubi
E-mail: info@2silda.ee

Koduleht: www.2silda.ee

FB – https://www.facebook.com/kahesillaklubi