25. oktoobril on kavas Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse viimane etapp – Kahe Staadioni jooks. Vahetulemused peale kahte toimunud etappi näitavad, et jooksu koondarvestuses teeb kaasa koguni 367 osalejat.

Sarja eesmärgiks on pakkuda jooksuhooaja ringset harjutamise motivatsiooni ning võistlusmomenti. Aga samavõrd oluline on käijate-kepikõndijate kaasamine, kuigi selles arvestuses aega ei võeta ega kohti selgitata. Selguvad vanusegruppide esikolmikud alates C-klassist (13-14. aastased) lõpetades üle 60-aastaste veteranidega.

Meeste arvestuse hetkeliider on tänavu eduka hooaja teinud ning maratonijooksus Rio olümpiamängude pileti välja võidelnud Stamina Arcotransport Tiimi liige Roman Fosti, kelle kahe esimese etapi koguajaks on 57 minutit ja 48 sekundit. Pärnakast esimaratoonarile järgnevad 59.45,1-ga Treeningpartner/adidase esindaja Jaanus Kallaste ning tulevikulootuseks peetav, põhialana takistusjooksu tegev, Pärnu noormees Karl Mäe. Spordiklubi Altiust esindava Mäe summeeritud ajaks on 1:02.18,5.

Juba on teada, et Birminghami poolmaratonist taastuv Fosti viimasel etapil ei osale, mistõttu jääb poodiumile vaba ruumi. Kuna koondkokkuvõttena arvestatakse vanuserühmade, mitte aga üldjärjestuse tulemusi ning Mäele järgnevad juunior Marti Medar ja veteranide klassi kuuluv Tarmo Maiste, omab meeste nimistus kolmanda koha võimalust läänemaalane Lauri Luik, kes on üldarvestuses hoidmas 5. kohta.

Naiste vanuserühma üldliider peale kahte etappi on  1:08.36,9-ga üldarvestuses 17. kohalt leitav Treeningpartner/Diadora liige Kaisa Kukk. Kukele järgnevad Kerti Kesküla 1:22.53,8 ning Liina Silluste 1:29.17,4-ga.

Siiski leiab Kesküla ja Silluste eest oluliselt tugevamate tulemustega veteranid Viivi-Anne Sootsi ning Eve Taltsi, kelle brutoaegadeks on vastavalt 1:17.34,5 ja 1:20.27,8. Nemad lähevad aga võitlema 35-aastaste naisveteranide esikoha eest.

Suur osavõtjate arv näitab, et etappidest koosnev võistlussari on tervitatav ning kaasab järjest rohkem osalejaid. Sari algas kevadise Rannametsa Luitejooksuga aprillis ning jätkus septembri alguses 15ndat juubelit pidanud Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga.

Kõik etapid läbinud osalejate vahel loositakse välja hulganisti auhindu, seejuures kuulub paketti pealoos – Salomoni „pealaest jalatallani“. Nagu nimigi ütleb, läheb väljamängimisele terve komplekt jooksuvarustust.