Pühapäeval, 26. oktoobril, Pärnu Kahe Silla Klubi hooaja lõppu tähistav Kahe Staadioni jooks ootab sügisesele spordipäevale ka kõiki väikeseid spordisõpru.

Rannastaadioni harjutusväljaku kõrval toimuvad tasuta lastejooksud stardivad kell 11.00 ning  oodatud on kõik 4-9. aastased poisid ja tüdrukud. 4-6. aastased noored sportlased läbivad ca 250 meetrise ning 7-9. aastased ca 350 meetrise distantsi. Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda ning võisteldes järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Lastejooksude lõpetanuid ootab finišis uhke diplom, magus üllatus lastejooksude peatoetajalt Kalevilt ning värskendav jook Sakult. Vahetult peale jookse autasustatakse vanuserühmade esikolmikuid võistluskeskuse pealaval. Taaskord rõõmustab lapsi kogu päeva jooksul vahva Kalevi Draakon.

Pärast lastejookse on avatud valvega laste hoiu- ning mänguala nendele, kelle vanemad jooksule või retkele lähevad. Vahetult peale lastejooksude toimumist, kell 11.30, väljuv tasuta buss viib jooksul või retkel osalevad vanemad stardipaika Raeküla staadionil. Võimalusel soovitame lapsevanematel oma stardimaterjalid hommikul Raekülast välja võtta. Raeküla võistluskeskuses toimub materjalide väljastamine ning  registreerimine kell 10.00-11.45. Start jooksule ja retkele antakse kell 12.00.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse (Aida 7, Pärnu) infopunktis kuni 24.10.2014 kella 17.00-ni. Võistluspäeval  saab registreeruda ning stardimaterjalid välja võtta kell 10.00-10.50.

Tutvu ajakava ja lastejooksude juhendiga

Lisainfo:
Katrin Hein
e-post:  katrin@2silda.ee
telefon: +372 552 4775