Pärnu Kahe Silla Klubi külastas  25. mail Eesti Linnajooksude I etappi, PAF Tartu Olümpiajooksu, jagas seal teavet Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu kohta ning mõistagi testis ka ise jooksurada.

Eesti Linnajooksude sarja avaetapp tähistas klubi jooksupundile hooaja algust, seda nii vormilt kui sisult. Vorm on meil nüüd ühine ja uhke ning nii võib edaspidi klubi liikmeid kergesti rajal ära tunda. Paremal pildil klubi sporditiim: Vahur, Anni, Laura, Katrin, Margus. Sisugi on uus, sest otsustasime korraldustoimingute kõrvalt aega maha võtta ning senisest rohkem ühiselt sporti teha. Pealegi annab teiste lahedate sündmuste külastamine parajalt inspiratsiooni ning häid mõtteid.

Olümpiajooksu rada oli mõnusalt kiire ning andis korraliku energialaengu. Muidugi mõjus eriliselt teadmine, et Pärnu oma mees – Roman Fosti – on keskmaajooksult pikkadele distantsidele keskendununa leidnud uue hingamise ning rõõmustas pöidlahoidjaid taas võidukarikaga. Alumisel pildil Olümpiajooksu võitja Roman Fosti ning Kahe Silla Klubi organisaatorid.
Olümpiajooksu võitja Roman Fosti ning Kahe Silla Klubi organisaatorid

Järgmisena võõrustab Eesti Linnajookse 7. juunil Rakveres toimuv Ööjooks. Suvi tuleb sportlik ja sisutihe.