4. septembril 2011 a. toimunud Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksust võttis osa rekordiline arv spordisõpru. 9 km pikkuse distantsi lõpetas 1167 jooksjat, varasügiseselt ilusat ilma nautis 450 Kahe Silla retkel osalenud käijat. Esmakordselt toimunud 4,5 km pikkusel Kahe Silla ratastoolisõidul osalenuid oli üle 20.

Üheteistkümnendat korda toimunud Kahe Silla jooksu võitis kindla edumaa ning ajaga 26:30,5 Tiidrek Nurme. Teisena finišeerus Viljar Vallimäe (aeg 27:14,2). Ajaga 27:25,7 saavutas kolmanda koha Keijo Kits. Naiste arvestuses saavutas ajaga 30:47,3 esikoha Jekaterina Patjuk. Naiste esikolmikusse kuulusid veel Evelin Kärner (ajaga 33:28,4) ning Olga Andrejeva, ajaga 33:55,7.
Laupäeval, 3. septembril Pärnumaa Rahvaspordituru raames toimunud Kahe Silla lastejooksud tõid starti peaaegu 600 last. Osalejatelt saadud tagasiside kohaselt õigustas kahepäevane ürituse formaat end igati ning selle üheks tõestuseks võib lugeda ka üheteistkümne aasta suurimat osalejate koguarvu Kahe Silla jooksuga seotud üritustel – Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Norrast kokku 2200 inimest. Laupäevasel koertevõistlusel osales kokku 53 neljajalgset koos oma peremeestega.
Kahe Silla jooks on Pärnu Kahe Silla klubi kolmikürituse teiseks etapiks. Sarja kuuluvad veel Rannametsa Luitejooks ning Kahe Staadioni jooks.
Kahe Silla klubi tänab kõiki osalejaid, toetajaid ning partnereid! Lõplik Kahe Silla jooksu finišiprotokoll on leitav aadressil www.2silda.ee. Pildid jooksust on leitavad samalt aadressilt, samuti Pärnu Postimehe kodulehelt.