3.-4. septembril Pärnu kesklinnas toimuv Kahe Silla jooks muudab märkimisväärselt piirkonnas liikluskorraldust ning toob tasuta ühistranspordi.

Oluline on teada, et:
1) Muudetud liikluskord kehtib ajavahemikus 2.09 kell 18.30 kuni 4.09 kell 17.00;

2) Kesklinna sild suletakse 4. septembril stardi hetkeks kell 11.55-12.20;
3) Kohalike elanike ligipääs kinnistutele on ajutiselt raskendatud ning bussipeatuste asukohti muudetud.

Eelnimetatud perioodil on suletud Vee ja Akadeemia tänav ning kogu liiklus käib läbi Ringi ja Laia tänava. Mõlema suuna ajutised bussipeatused on paigaldatud Laia tänava kesklinna silla poolsesse otsa. Liinide nr 5, 11 ja 18 busside ümberpööramine toimub Pärnu Keskuse parklas Apollo kino kõrval.

4. septembril on raskendatud kohalike elanike ligipääs Vallikääru kesklinna poolsesse serva (Õhtu, Rüütli, Kalda tn). Kohalikud pääsevad piirkonda Rüütli tänava ja Akadeemia ristmikult, kuid liiklemine sõiduautodega Õhtu ja Kalda tänaval pühapäeval  ajavahemikus kell 11.00-15.00 ei ole võimalik. Soovitame pühapäeval sõiduautodega liikuma pääsemiseks kasutada parkimisvõimalusi, mis jäävad elamukvartalist väljapoole või asuvad Õhtu põigu, Vana-Tallinna ning Rüütli tänava ääres. 

Palun tutvuge ka liikluskorraldusega kaardiga!

Taas tasuta bussiliiklus
Eesmärgiga pöörata avalikkuse tähelepanu ühistranspordile kui loodussäästlikule liikumisvõimalusele ning seoses kooliaasta alguse ja Kahe Silla jooksu toimumisega, otsustas Pärnu Linnavalitsus oma istungil, et 31.augustist kuni 5.septembrini on bussisõit linnaelanikele ja külalistele prii!