Uus sündmus Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu programmis! 

Kui seni on Pärnu Kahe Silla klubi koos partneritega pakkunud septembri alguses sportlikku tegevust Pärnu jõe kallastel, siis alates 2012. aastast saab võistelda ka mööda vett! Koostöös MTÜ Pärnu Surfikooliga on sportliku nädalalõpu kavva lisandumas „Kahe Silla aerusurf“!

Aerusurfi näol on tegemist uue, populaarsust koguva harrastusega. Aerusurf (inglise keeles stand up paddle surf –SUP) on alguse saanud nö tavasurfist, kui surfiinstruktorid oma õpilastest parema ülevaate saamiseks neid seistes surfilaualt juhendasid. Olles suhteliselt kergesti omandatav, on aerusurf tänapäeval tõhusaks lisatreeninguks paljudele tippsportlastele ning lihtsalt meeldivaks ajaviiteks paljudele inimestele üle maailma.

Start „Kahe Silla aerusurfile“ antakse 2. septembril, 2012. a. kell 12:00 Pärnu vana silla juurest, samaaegselt Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuKahe Silla retke ning Kahe Silla ratastoolisõiduga. Esmakordselt on avanemas uhke vaatepilt, kus tuhendeid tervisesportlasi jõe kallastel saadavad mööda jõge aerusurfarid. Veedistants moodustab jooksjate-kõndijatega ka võrdse vahemaa – vanast sillast uueni ning tagasi, kokku ca 9 km.

Registreerimine „Kahe Silla aerusurfile“ algab 01.06.2012. Täpsem info: Andri Soosaar 5154268 või andri@surfa.ee, samuti Pärnu Kahe Silla klubi kodulehel asuv „Kahe Silla aerusurfi“ juhend.