Pärnu Kahe Silla Klubi tänavuse hooaja lõpetab 23. oktoobril Pärnu Rannajooks. Rannajooks on Kahe Silla Klubi uus algatus, mis võtab teatepulga üle pikki aastaid toimunud Kahe Staadioni jooksult.

Seoses uue Rannastaadioni valmimisega saab spordisündmus uue ja kaasaegse võistluskeskuse ning uuenenud raja. Distantsivalikutes on 10 km ja 5 km, mis on mõlemad suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele-kepikõndijatele. Lühike distants (rahvarada) on ajavõtuta ning seda võib läbida endale sobival moel – joostes või käies. Samuti on kõik lapsed oodatud osa saama Draakoni lastejooksudest.

Rada kulgeb klassikalises Pärnu rannapiirkonnas. Kellele meeldivad traditsioonid, siis nemad leiavad nii mõnelgi pool äratundmisrõõmu. Nimelt kulgeb uus distants päris mitmel pool varasemal Kahe Staadioni jooksu rajal. 

Pärnu Rannajooks kuulub koos Luitejooksu ning Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja. Esmakordselt saavad sarja lõpetajd osalejamedali. Lisaks loositakse kõigi sarjast osavõtjate vahel välja komplekt Salomoni kaubamärgi spordirõivaid ja seda pealaest jalatallani.

Tutvu ajakava, juhendi ja osalustasudega.

Eelregistreerimine:
Koduleheküljel
kuni 20.10.2016 kell 23.59

Pärnu Keskuse
infoletis kuni 20.10.2016 kell 20.00

Registreerida saab ka sündmuse päeval kohapeal kell 10.00-12.45, mil osalustasud on aga kõrgemad.

Sportlike kohtumisteni!