Hea spordisõber!

Täname, et registreerisid virtuaalsele Pärnumaa Võidupüha maratonile, poolmaratonile  ja/või Pärnu Suvejooksule. Et Sinu liikumine kujuneks nauditavaks, juhime tähelepanu järgnevale:

AEG: Sinu jooks peab olema toimunud ajavahemikus 14.06 kell 00.00 kuni 28.06 kell 23.59.

REGISTREERINUTE NIMEKIRI: Oma registreeringut saad eelnevalt kontrollida registreerinute nimekirjast.

ASUKOHT: Osaleda võib kõikjal ning endale sobivas kohas üle maailma.

RAJA LÄBIMINE: Rada võid läbida joostes (sealhulgas jooksulindil) või (kepi)kõndides. Kui soovid läbida originaalrada, tutvu rajakaartidega siin.

ELEKTROONILINE RINNANUMBER: Rinnanumbri saad alla laadida ning välja printida siin.

TULEMUSE SISESTAMINE: Tulemus tuleb sisestada hiljemalt 1. juuliks kell 23.59. Tutvu juhistega siin.

MEDAL. Kõik lõpetajad (v.a lastejooksude osalejad) saavad medali. Medalite postitamist alustatakse 19. juunist kuid mitte varem kui 5 päeva peale tulemuse sisestamist. Kui soovid medalit kätte saada Pärnu Keskusest (Aida 7, Pärnu), tee tulemuse sisestamisel vastav valik. Medaleid väljastatakse Pärnu Keskuse Taluturult 15. juunist 14. juulini ( (E-L kell 10-20, P kell 10-18). Taluturg paikneb keskuse esimesel korrusel.

CRAFTI JOOKSUSÄRK 21 km ja 42 km lõpetajatele, kes märkisid registreerimisel särgiga paketi. Särgi suuruse saad lisada tulemuse sisestamisel. Särk koos medaliga saadetakse tulemuse sisestamisel märgitud pakiautomaati juuli lõpuks.

LOOSIAUHINNAD: Kõikide osalejate vahel loositakse välja partnerite loosiauhindu.

HEATEGEVUS. Virtuaaljooksu tasulistel distantsidel osalejad panustavad osa stardimaksust heategevusse. Tänavu toetatakse Tori põhikooli, et parendada sealsete õpilaste liikumistingimusi.

ÜLESKUTSE!
Kutsume virtuaaljooksjaid oma põnevaid kogemusi ka teistega jagama. Selleks jäädvusta enda või sõpruskonna meeleolukaimad hetked ning lisa fotojäädvustustele Facebookis @kahesillaklubi ja Intsagramis #võidupühamaraton, #pärnusuvejooks ja/või  #kahesillaklubi. Lisaks saad ka tulemuse laadimisel valikulise võimalusena oma liikumisest emotsioonipilte sisestada. 

Korraldajal on õigus neid pilte kasutada enda kanalites (Facebook, Instagram, veebileht jmt) turunduslikel eesmärkidel.