Hea spordisõber!

Täname, et registreerisid Pärnumaa Võidupüha maratoni e-maratonile (21 või 42 km) ja/või Pärnu Suvejooksule. Et Sinu e-jooks kujuneks nauditavaks, juhime tähelepanu järgnevale:

Aeg: Sinu jooks peab olema toimunud ajavahemikus 18.06 kell 00.00 kuni 24.06 kell 23.59.

Registreerinute nimekiri: Oma registreeringut saad eelnevalt kontrollida registreerinute nimekirjast.

Asukoht: Osaleda võib kõikjal ning endale sobivas kohas üle maailma.

Raja läbimine: Rada võib läbida joostes (sealhulgas jooksulindil) või (kepi)kõndides.

Elektrooniline rinnanumber: Rinnanumbri saad alla laadida ning välja printida siin.

Tulemuse fikseerimine: Tulemus tuleb sisestada hiljemalt 26. juuniks korraldaja kodulehel olevale vormile. Tulemuste juurde tuleb kindlasti lisada nutikella või mobiilirakenduse logi-väljavõte-ekraanipilt või jooksutrenažööri ekraanist tehtud pilt, mis kinnitab läbitud distantsi. Osalejate lõpuprotokoll avaldatakse hiljemalt 1. juulil.

Sisesta oma tulemus siin

Osaleja boonused:
*  Medal – postitatakse Korraldaja kulul tulemuste sisestamise ankeedil märgitud Eesti postiaadressile või saab alates 1. juulist kätte Pärnu Keskuse infopunktist (kell 10-18).
*  
Crafti spordisärk 21 km ja 42 km lõpetajatele, kes märkisid registreerimisel särgiga paketi. Särgi suuruse saab lisada tulemuse sisestamisel. Särk postitatakse koos medaliga Korraldaja kulul hiljemalt juuli lõpuks tulemuste sisestamise ankeedil märgitud Eesti postiaadressile. Võimalus on särk kätte saada ka Pärnu Keskuse infopunktist. Korraldaja informeerib personaalselt, kui särgid on keskusesse kohale toimetatud. NB! Palun ära mine särgile enne järele, kui ei ole vastavat teavitust saanud.
Osaleja aja ja nimega elektrooniline diplom – lisatakse lõpuprotokolli iga osaleja nime juurde.

Loosiauhinnad: Kõikide osalejate vahel loositakse välja hulgaliselt partnerite loosiauhindu.

Heategevus: Iga osaleja annetab stardimaksust 3 eurot lootustandva jetisportlase Jasmiin Üprausi toetuseks.  Kogutud annetuse suurus tehakse teatavaks peale tulemuste avalikustamist.

ÜLESKUTSE!
Kutsume virtuaaljooksjaid oma põnevaid kogemusi kõigiga jagama. Selleks jäädvusta enda või sõpruskonna e-maratoni meeleolukaimad hetked ning lisa fotojäädvustustele Facebookis @kahesillaklubi ja Intsagramis #võidupühamaraton, #pärnusuvejooks ja/või  #kahesillaklubi.
Lisaks saad ka tulemuse sisestamise vormile lisada jooksust või kõnnist tehtud pilte, mida kasutame oma sotsiaalmeedia kanalites ning kodulehel turunduslikel eesmärkidel.