Kontaktsel üritusel Pärnumaal 22. juunil osalejale

Maratoni ja poolmaratoni stardimaksus sisaldub jooksusärk. Registreerimisel tuleb valida sobiv suurus. Meeste ja naiste mudelid on erineva lõikega, tegemist ei ole unisex ehk universaalse mudeliga. Valiku tegemisel arvestage enda tavapärase suurusega. Pärast registreeringu kinnitamist ei ole hiljem võimalik särgi suurust vahetada. Ümberregistreerimise korral lisatakse osaleja stardipaketti esialgse registreerija valitud suuruses särk.

Särkide väljastamine toimub:
*  21. juunil Pärnu Keskuse võistluskeskuses koos stardimaterjalide väljastamisega kell 12.00-18.00
*  22. juunil stardipaikades koos stardimaterjalide väljastamisega:
  Poolmaratonil osalejad Paikuse võistluskeskuses kell 15.00-16.30.
  Maratonil osalejad Tori võistluskeskuses kell 13.00-14.45.

Osalejal ei ole kohustust Võidupüha maratoni särgis rajale minna.

Maraton_särk
Maraton_särk

PS! Osalejad, kes registreeruvad hiljemalt 1. juuniks, saavad särgi kätte võistluspäevaks. Osalejad, kes registreeruvad  ajavahemikus 2.-19.06 või võistluspäeval, saavad särgi kätte JUULIKUUS. Iga osalejaga võetakse personaalselt ühendust ja lepitakse kokku särgi üleandmise viis ning aeg. Registreerunutele, kes sündmusele kohale ei tule, särke ei väljastata.

Virtuaaljooksul osalejale

Ka VIRTUAALSE maratoni ja poolmaratoni osalejatel on võimalus saada maratoni särk, valides vastavalt särgiga paketi. Sobiva suuruse saab kinnitada tulemuse sisestamisel. Särgi saab kätte hiljemalt juuli lõpuks.

Lisainfo info@2silda.ee