Tulemuste sisestamine

 

 

Pärnu Suvejooks 2020
E-jooksu juhend                                                                      

1. Eesmärk
•  Pakkuda liikumisrõõmu kõigile, sõltumata east ja sportlikust vormist.
•  Edendada sportlikke eluviise.
•  Pakkuda võimalust liikuda endale sobival ajal ja kohas.

2. Korraldaja
MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi (edaspidi Klubi) koostöös toetajatega.

3. Aeg
18.06.2020 kell 00.00 kuni 24.06.2020 kell 23.59.

4. Asukoht
Osaleda võib endale sobivas kohas üle maailma.

5. Distantsid
Distants 10 KM
NB! Rada võib läbida joostes, käies (sealhulgas jooksulindil) või kepikõndides.

6. Tulemuse fikseerimine
Tulemus toimunud jooksu kohta tuleb edastada www.2silda.ee veebikeskkonnas hiljemalt 26.06.2020. Tulemuste juurde tuleb kindlasti lisada ekraanipilt (telefoni rakendusest, nutikellast jne) läbitud distantsist Distantsi läbinud osalejad kuvatakse aegade järjestuses finišiprotokollis, mis avalikustatakse hiljemalt 1.07. Paremusjärjestust ei selgitata. Valikuline: samal vormil on võimalus tehtud jooksust või kõnnist pilte esitada, mis koondatakse galeriisse.

7. Registreerimine ja ümberregistreerimine
Eelregistreerimine internetis www.2silda.ee kuni 23.06.2020 kell 23.59. Ümberregistreerimine toimub kuni 23.06.2020 kell 23.59 ja on tasuta. Hiljem ümberregistreerimist ei toimu.

NB! Osalejad, kes panid end kirja plaaniga Pärnusse jooksma või käima tulla, saavad vastavalt eriolukorra juhendile võimaluse end virtuaaljooksule ümber registreerida

8. Stardimaksud

Suvejooksu e-jooks 27.04.2020-23.06.2020
Hind 12 EUR

 

9. Stardimaksus sisaldub:
·  Suvejooksu sümboolikaga osalejamedal;
·  elektrooniline rinnanumber (lae alla siin)
·  osaleja nime ja ajaga elektrooniline diplom;
·  tulemus finishiprotokollis:
·  annetus summas 3 eurot jetisõitja Jasmiin Üprausi ettevalmistuse toetuseks.

Medal postitatakse Korraldaja kulul 10 päeva jooksul peale üritust (alates 24.06.2020) tulemuste sisestamise ankeedil märgitud Eesti postiaadressile.

10. Elektrooniline diplom ja tulemused
Osalejate nimekiri koos diplomiga avaldatakse kodulehel finišiprotokollis osaleja nime juures hiljemalt 1.07 kell 17.00 Kahe Silla Klubi kodulehel www.2silda.ee.

11. Üldist
Tervisliku seisundi eest vastutab iga osaleja ise.

12. Korraldaja õigused
12.1 Kõikide Klubi poolt korraldatavate spordisündmuste stardi- ja finišiprotokollid on avalikud dokumendid. Stardi- ja finišiprotokoll avalikustatakse Korraldaja koduleheküljel. Korraldaja vastutab vaid enda ametlikes infokanalites (koduleht, Facebook, Youtube) avaldatud info õigsuse eest.
12.2
Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada korraldaja poolt tehtavaid ja osalejate poolt saadetavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.
12.3 Korraldajal on õigus edastada kõikidele registreerunutele vahetult enne sündmust osaleja meelespea kliendikiri ning sündmuse järgselt teavitus koos tagasiside küsimustikuga. Vastavad uudiskirjad saadetakse osaleja poolt registreerimisvormile sisestatud e-mailile. Nimetatud kliendikirjadest ei saa loobuda.
12.4 Korraldaja hoiab talle usaldatud isikuandmeid igasuguse õigustamatu kasutamise eest ega väljasta neid kolmandatele osapooltele.
12.5 Registreerudes ja stardimaksu tasudes nõustub osaleja käesoleva juhendi ja Korraldaja pakutud tingimustega ning kinnitab, et on piisavalt treenitud ja terve spordisündmusel osalemiseks.

Küsimuste tekkimisel palume võtta ühendust:
Kadri Riitsaar
sekretariaadi juht
info@2silda.ee