Virtu
aaljooks “E-maraton“  kutsub rajale kõiki neid, kel erinevatel põhjustel ei ole võimalik Pärnusse kohale tulla, kuid soovivad jooksust osa saada. E-maratonist saab osa võtta ajavahemikus 18.06 kell 00 kuni 24.06 kell 23.59. Seoses Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorraga, mis seab avalike ürituste korraldamisele piirangud, laieneb virtuaaljooksude programm. Lisaks 21 ja 42 km medaliga paketile on kavas 21 ja 42 km särgi ja medaliga pakett ning 10 km Pärnu Suvejooksu e-jooks.

Distantsid:
Maraton 42,195 km
Poolmaraton 21,097 km
10 km Pärnu Suvejooks
Lastejooksud

Rada võib läbida joostes, käies või kepikõndides. Kes soovib, võib distantsi läbida kasvõi jõusaali või kodusel jooksutrenažööril – täpselt nii, kuidas endale meeldib. Kõik osalejad saavad kaela erikujundusega medali või medali ja särgi, mis saadetakse osalejale postiga. Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel auhindu.

Täpsed osalemistingimused Pärnu Suvejooksu e-jooksu , e-maratoni ja lastejooksude juhendis.

***

E-maratoniga kaasneb aga veel üks boonus.

Iga e-maratonil osaleja annetab stardimaksust 3€ noore lootustandva jetisportlase Jasmiin Üprausi toetuseks.


Jasmiin hakkas professionaalselt jetispordiga tegelema 2017. aastal. 2019 aastal tuli ta juba Euroopa meistriks, edastades mitmeid möödunud aastate Euroopa ja maailmameistreid. 2020 stardib Üpraus UIM lepingulise ja Carbon Free sõitjana Maailma ja Euroopa meistrivõistluste sarjas.


Jasmiini tegemistel saad silma peal hoida tema Facebooki ja Instagrami lehtedel.