Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel hiljemalt 25. septembriks.

Kahe Silla jooksu (5 ja 10 km) loosiauhindade võitjad:

Plokk Vichy Vitamin Flow spordijooki
1. Olga Abramova
2. Raimond Elblaus
3. Einar Hillep
4. Kristel Juckum-Aljas
5. Birgit Kaljuste
6. August Killing
7. Virve Klaar
8. Kristi Laas
9. Karola Lohk
10. Triin Mäger
11. Tanel Palmsaar
12. Mirell Põlma
13. Ave Sappinen
14. Karin Tamm
15. Ave Tõnutare

Põltsamaa Ehtne ja Hea kinkekott
1. Andrus Aas
2. Helen Elbing
3. Roman Jõerand
4. Kaido Kirsimäe
5. Ene Kübarsepp
6. Riina Lõhmus
7. Sirje Mürk
8. Renata Püss
9. Reelika Uibomäe
10. Laine Ülemaante

Frida müts
1. Merilin Bräutigam
2. Triinu Hajanen
3. Annika Kartsepp
4. Anna-Liisa Kuinberg
5. Regina Laubert
6. Marek Mustonen
7. Hedvig Ots
8. Ene Pungar
9. Bärbel Rõõm
10. Katrin Somelar

Arimexi energiapakk
1. Andrus Arukaevu
2. Maarika Kelder
3. Liina Sarapuu
4. Mare Tali
5. Teele Vaarak

Kahe Silla jooksu juubelikruus
1. Pille Järvekülg
2. Nicole Maria Klais
3. Maarja Mitt
4. Sten Markus Paulberg
5. Reelika Soomets

Pärnu Postimehe lugejapakett (Pärnu Postimehe 1 kuu tellimus ja Postimees Kirjastuselt raamat „Kõnni. Üks samm korraga“, autor Erling Kagge
1. Janika Lillakas
2. Alla Reiland
3. Jane Viilik

Pereauto rehvivahetus
1. Iti Oja
2. Toomas Pohla
3. Erki Tetsmann

Peseauto iseteeninduspesula 3 korra kinkekaart
1. Eve Toomast
2. Andre Valgemäe
3. Kandela Õun

MyFitnessi stardipakett (1 kuu tasuta treeninguid,  spordikott, kehaanalüüsi voucher ja treeningrätik)
1. Triin Altmäe

Wendre pehme auhind
1. Priidu Leok

Crafti seljakott
1. Kaido Koppel

Pärnu Keskuse 50€ kinkekaart
1. Anita Kuldsalu
 

Kahe Silla noortejooksu (3 km) loosiauhindade võitjad:

Frida müts
1. Helen Janisoo
2. Angelina Liivak
3. Eneli Piirme
4. Kertu Sassi
5. Iiris Toomesoo

Plokk Vichy Vitamin Flow spordijooki
1. Annabel Mõtus
2. Taavi Tammik
3. Marleen Parm

Arimexi energiapakk
1. Eneli Eenraid
2. Jako Kohv
3. Liise Saare

Wendre pehme auhind
1. Gertrud Vaeno

Pärnu Keskuse 50€ kinkekaart
1. Mattias Allikas
 

Ratastoolisõidu loosiauhindade võitjad:

Arimexi energiapakk
1. Karel Jürisoo

Põltsamaa Ehtne ja Hea kinkekott
1. Kaspar Vomm

Lastejooksu loosiauhindade võitjad:

Arimexi energiapakk
1. Rasmus Ilm
2. Sebastian Alp
3. Trevor Tammela
4. Keiltin Väli
5. Herol Vespere
6. Liise Saare
7. Krister Kuriks
8. Tevon Alabert
9. Melany-Marii Palu
10. Kärt Koolmeister
11. Kertu Marie Kull
12. Kimberley Kosk
13. Elisabeth Veenpere
14. Rasmus Neppo
15. Keira Tomson

Lottemaa jõulumaa kinkekaart
1. Sten-Olaf Kalbus
2. Mia Einla
3. Robert Villup
4. Annemai Tigasing
5. Säde Kessu Korol
6. Vesse Leok

Pärnu Kardikeskuse kinkekaart
1. Liisbet Einla
2. Villem Väljamäe
3. Glenn Kosk
4. Kalev Jaaksalu

Pärnu Kardikeskuse T-särk
1. Södeli Lääne
2. Mirtelle Kasekänd